Skocz do zawartości

Polecane posty

39hN1Rm.png

Popierasz aborcje czy jednak jesteś przeciw? Uzasadnij swoją odpowiedź.

bvMDciL.jpg

Przeciw XD

• Wtf? 1
By Malinaa.,

Uzasadnij swoją odpowiedź.

Zależy od okoliczności.. Jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu, życie kobiety jest zagrożone przez ciążę, czy dziecko może urodzić się chore - jak najbardziej popieram. Jeśli zaś ciąża byłaby wynikiem braku zabezpieczenia i głupoty ludzkiej - nie. 

• Super! 1

Przeciw - chore to też ma prawo do życia czy moja  Mama miała mnie usunąć bo chory każde dziecko ma prawo żyć  dziecko nie jest winne tego !!! Czy gwałtu czy innego ,przy zagrożeniu życia Matki to Lekarze sami podejmują decyzje bo to jest konieczność ale tak to nie !!!!

Przeciw... A czemu to nie będę się powtarzał, bo @Pietrek90 dobrze zapisał.

• Lubię to! 1

1q9LR3f.png

Przeciw.

Każde dziecko ma prawo żyć ,czy chore czy nie matka powinna spróbować.

Lecz gdy matka jest zagrożona poprzez ciąże myśle , ze to już jej decyzja.

to zależy hm hm hm, ale to już wypisał Banned Trollen :p

By Malinaa.,

Uzasadnij swoją odpowiedź.

text266.thumb.png.aaea6f90c20339f304816e36a3d48ece.png

o a tutaj link do mojego profilu steam:

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

Jestem za Aborcją gdyż ponieważ jeżeli dajmy jest sytuacja ze wiesz ze dziecko będzie tak zwaną „roślinką” to jeżeli umrzesz nie ma nikogo a w tych różnych ośrodkach roi się od potworów mało się o tym słyszy? Dla mnie każdy powinien mieć prawo głosu i tyle 

• Lubię to! 1

Wsm to raczej przeciw, ponieważ każdy zasługuje na życie no ale wsm jak matka dziecka nie chce to po co ma po urodzeniu go oddać komuś albo go nie kochać? Świat jest piękny ale ludzie to ku...

• Lubię to! 1

Każde dziecko powinno mieć prawo do życia ta?? Może mi to do niczego nie jest potrzebne, ale popieram to żeby aborcja była legalna bez względu na okoliczności, do 12 tygodnia życia "pasożyta" - dzieckiem tego jeszcze nie można nazwać więc jeżeli ktoś chce się pozbyć, to czemu nie;d niema czego żałować... Jest unerwione tyle co kijanka. Dalej to już inna sprawa, zależy od okoliczności. Prawdopodobieństwo kalectwa/śmierci matki lub dziecka, gwałt, i w sumie nie wiem co tam jeszcze - czemu nie?? A jeżeli zabraniasz - To może zajmij się takim niepełnosprawnym dzieckiem?? Po za tym używać mózgu - nie dupcyć się po domówkach bez zabezpieczenia jedna z drugim ;> 

To fajny obrazek tak wgl 

dbwYLWC.jpg

• Nie lubię! 1

OpwPCrq.gif

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.