Skocz do zawartości

Polecane posty

Nick:

Rejeshi

Identyfikator (np. Mario#9918):

Rejeshi#9445

17

Dlaczego chcesz zostać adminem naszego discorda?:

Mam dużo czasu i mi się nudzi, więc mogę w czymś tam pomóc oraz zapraszać ludzi.

Jak bardzo ogarniasz discorda? [1-10]:

Nie wiem jak wygląda skala i co bym musiał umieć, żeby wpisać sobie 10, więc tak 6/10 napiszę.

Ile czasu byłbyś w stanie poświęcać na discord?:

2-12 godzin, zależy od dnia.

Czy posiadasz mikrofon? [TAK/NIE]:

Tak

Coś o sobie:

Jestem Bałtek, chodzę sobie do szkólki jak mi się chce. Lubię angielski w którym jestem dobry oraz większość dyscyplin sportowych. Większość rzeczy o mnie można się dowiedzieć z P&O ze mną oraz MPP, więc zapraszam po szczegóły tam. :P

Kontakt:

Steam, Forum na którym często jestem, Discord, Messenger. [ PW ]

Aktualnie nie ma nic do roboty na discord'zie więc odrzucę, ALE jeżeli będziemy potrzebować to się zgłoszę do Ciebie.

bvMDciL.jpg

Nie.

Narazie jest jeszcze mało osób na dc a ja z Łukaszem sobie dajemy jakoś radę, jakby było trochę więcej osób czy coś to polecam składać podanka ^^

@Łukasz

Podanie Odrzucone.png

1xV8y7m_d.jpg.e96a3a3b70cb46c478c003bd07eb0deb.jpg

"Nikt nie może cofnąć się w cza­sie i na­pisać no­wego początku, ale każdy może zacząć od dzi­siaj i do­pisać no­we zakończenie. "

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.