Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, chciałbym prosić o jeszcze raz przemyślenie wyświetlania się powiadomień na czacie. Dzięki temu, łatwiej mi było, zorientować się gdy ktoś napisał gdzieś posta lub gdy jakiś nowy temat został napisany. Lepszym wyjściem z sytuacji, żeby te powiadomienia nie "zaśmiecały" czatu byłoby usunięcie działów ( głównie zabawy ) z tego aby się tam pojawiały ( nie wiem jak to działa, ale moje tematy z ME np. się nie wyświetlały, więc da się ). Niestety gdy owe powiadomienia zostały usunięte, moje życie odwróciło się do góry nogami i kompletnie nie wiem co gdzie i jak. :/

Zapraszam użytkowników do wspierania owej prośby, a jeśli ktoś nie chcę, aby owa rzecz przeszła, to prosiłbym o jakiś konkretny kontrargument odnośnie tego.

• Lubię to! 3

text266.thumb.png.aaea6f90c20339f304816e36a3d48ece.png

o a tutaj link do mojego profilu steam:

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

Nie dawno była aktualizacja silnika forum IPS, co za tym idzie trzeba czekać na aktualizacje pluginów.

• Lubię to! 1
  • WOW! 1

bvMDciL.jpg

Chyba wszystko zostało wyjaśnione.

#cls

Preacher-FC5.jpgBez nazwy-4.jpg

hej ho.jpg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.