Skocz do zawartości
Rejeshi

witam serdecznie

Polecane posty

1. Zmienić Mirage/DD2 na Mirage/Cache. Po prostu mam takie odczucie, że DD2 jest bardziej mapą pod "Only DD2". Jak wchodzisz w poczekalnie, to zazwyczaj ludzie wyszukuję te dwie mapy ( Mirage / Cache ). Mirage jest oczywistym wyborem, raczej najpopularniejsza mapa w cs:go lecz jeśli chodzi o drugą jest dylemat. Według mnie Cache jest bardziej popularna toteż składam tę propozycję. Chciałbym również poznać opinie graczy i można by dać próbę owej mapie na tydzień bądź półtorej tygodnia.

2. Punkcik za zdobycie mvp - Według mnie spoko byłoby dostać dodatkowy punkcik za ugranie drużynie rundy

3. Ograniczenie punktów za plantowanie... za dużo tych punktów, zmniejszyłbym na 2 punkty dla plantującego i 1 punkt dla danego teamu.

4. Nie będę mówił, że system rankingowy jest kompletnie głupi, ale topki w takim systemie rankingowym, to śmiech na sali. Dlatego lepiej byłoby robić topki czasu bądź killi 😛

5. Dodanie do regulaminu podpunktu o sportowym zachowaniu i karach za nieprzestrzeganie ( pisanie "ez" "łatwo" i tego typu rzeczy ) 

@edit Nie wiem jak to jest z tą nową mapą do Cache, ale no...

@edit Dodałem punkt 5 😛

Na razie to tyle ode mnie. Jak coś mi się przypomni, to dodam to w jako kolejny punkt, jeśli temat dalej będzie świeży 😛

• Lubię to! 1

text266.thumb.png.aaea6f90c20339f304816e36a3d48ece.png

o a tutaj link do mojego profilu steam:

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

1. Tutaj sama nie wiem, zależy chyba kto jaką mapę woli ale nie mówię nie. 

2. Nie wiem czy jest sens mieszania w punktach jeżeli w podpunkcie 3 uważasz, że coś jest w nich nie tak. 

4. Co do systemu rankingowego to chodzi o topke czy wbijanie rangi? Jeżeli chodzi o topke jest to najprostsza, bez modyfikacji i udziwnien więc tego nie da się zmienić - tak zakładam. 

5. Podchodzi to pod kulturę i tak to traktuje ale czemu nie, dla mnie można dodać o sportowym zachowaniu. 🙂

qlU3lUK.gif

1. Wydaje mi się,że właśnie więcej osób by grało na mirku niż cache wiadomo mówie o serwerze a nie o mmach ale  raczej neutralnie jestem do tego nastawiony.

2. Jak dla mnie nie ma to sensu niech zostanie jak jest.

3. Pkt za pake zostają bo i tak jak na każdym serwerze wiadomo prawie nikt nie plantuje tylko leci na fragi to chociaż ten kto za plantuje niech ma coś z tego.

4. Topka nie będzie zmieniana pod względem zabić bo jest to moim zdaniem bez sensu.

5. Jeśli chodzi o dodanie tak jak Malina napisała to podchodzi pod kulturę ale można pomyśleć nad tym i dodać.

Edit. to źle zrozumiałem ale jeśli za dd2 to tym bardziej jestem raczej na nie.

By Malinaa.,

Tutaj chodzi zamiast DD2 dać cache a nie zamiast mirka :p

CVoAkJN.png.8ea66ae17fda3509d4eb98939af4b556.pngBez nazwy-4.jpg

hej ho.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

O Nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

KONTAKT

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.