Skocz do zawartości

#64 [PRÓBNY] Wywiad z aRR!


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy naszego świetnego forum! ;3

Wczoraj przeprowadziłem wywiad z użytkownikiem, który jakiś czas temu został odbanowany, ma za sobą 23 wiosny. Na forum, ma unikatową rangę "Kot". Wiecie już, o kim mowa? Oczywiście to @aRR!

Dawno nie robiłem żadnego wywiadu, mogą wystąpić jakieś błędy, lecz myślę, że mimo to, wywiad Wam się spodoba!

 

B-Kolor- @bad guy

1489078782_badguy.jpg.f3f9b611dc65448bfb60c83698d82c29.jpg

A-Kolor- @aRR

arr.png.7fe87f325684cf762153742cb8a7d626.png

Startujemy!

B-Cześć! Na początku dzięki za zgodę na wywiad. Może opowiesz coś o sobie? Skąd jesteś, studiujesz, pracujesz?

A-Cześć! Mam na imię Radek, mam 23 lata. Mieszkam w okolicach Opola, oraz pracuję.

B-Okej Radku! Powiedz nam co nieco o swoim mieście. Jest tam coś ciekawego do zwiedzenia?

A-Szczerze mówiąc nie wiem, nie za często tam jestem. Kiedyś za czasów szkolnych chodziło się po parku, a teraz to nawet nie mam czasu pójść do kina w Opolu, taki jestem zapracowany.

B-Skoro już piszesz o zapracowaniu, to chciałbyś powiedzieć czytelnikom, gdzie pracujesz? Na czym polega twoja praca?

A-Pracuje jako technik liniowy w zwykłej firmie, która robi zwykłe słodycze. Praca dobrze płatna a energia jaką w nią wkładam czasem jest zerowa, reasumując.. Idealna praca dla lenia!

B-Lubisz swoją pracę? Czy może wolałbyś inną? Jak tak, to w jakiej pracy byś siebie widział?

A-Lubię tą w której jestem, tak jak mówiłem jest to praca dla lenia, czyli dla mnie! Szczerze mówiąc na razie nie szukam innej roboty.

B-Okej! Życzę Ci więc powodzenia w tym co robisz! 

Jak to napisałeś, jesteś leniem, więc następne pytanie to co lubisz robić w wolnym czasie, gdy leniuchujesz?

A-Siedzieć na Maliverze, czytać cos ciekawego, grać w gry, czyli jak każdy szary człowiek!

B-No jak dla mnie to nie taki szary!
Zmieńmy trochę temat i zapytam się, jak trafiłeś na sieć? Jesteś na niej już trochę czasu i niektórych może to ciekawić.

A-Ojej to było tak dawno temu. Agata i fliver czyli założyciele sieci odeszli z dawnego forum, a ja krótko po ich odejściu dostałem bana na tejże sieci. Jako, iż wtedy jeszcze byłem zakochany w CS'ie 1.6 to szukałem nowego serwera dd2, wbilem na ten nasz.. gram i gram, aż w końcu wyskakuje komunikat "Właściciel Serwera Malina", pomyślałem, że to niemożliwe, wszedłem na forum patrzę... A to ona! Tak właśnie było.

B-Miałem dokładnie tak samo! Muszę powiedzieć, że historia napewno nie jest nudna. Mnie zaciekawiła! No więc jak większość osób pewnie wie, miałeś na forum bana przez pewien okres. Zostałeś odbanowany, jakie było twoje pierwsze wrażenie po wejściu na forum? Jak myślisz, dużo się zmieniło?

A-Pierwsze pytanie to "gdzie jest tivi!", a tak poza tym to samo, Rożyk nie był już Administratorem, Radek też, no i zadawałem sobie pytanie, kim są Ci nowi moderatorzy?

B-Moim zdaniem dużo się zmieniło, a tivi to był spoko ziom! Ale bany są słuszne.
Oglądasz czasem jakieś filmy? Jeżeli tak, to masz jakiś ulubiony?

A-Filmy? Hmm, szczerze to filmów raczej nie oglądam, chyba ze z dziewczyną. Ale mam kilka seriali czy anime. Teraz czekam na tego wiedzmina od netflixa, bo nie ma już co oglądać.

B-Seriale bądź anime? W takim razie może wypiszesz jakiś swój ulubiony serial, oraz ulubione anime?

A-Jasne! Serial to oczywiście "Gra o Tron", anime pozostaje "Shingeki no Kyojin". Choć jest tego wiele i ciężko było mi wybrać.

B-Za bardzo się tu nie wypowiem, bo nie oglądałem ani jednego ani drugiego, ale może ty chciałbyś opisać nam krótko oba te seriale/anime?

A-Stary no co ty, bez spojlerów! Ewentualnie mały opis, w serialu walczą o tron. W anime walczą z tytanami.

B-Hah, okej! Myślę, że tyle wystarczy.
Jeszcze raz wrócimy sobie lekko do jednego z poprzednich pytań, pisałeś, że są nowi, nie znani Ci moderatorzy. Co o nich sądzisz? Czy po czasie spędzonym na forum po odbanowaniu, możesz ocenić ich wkład w forum? Dobrze się spisują?

A-Jasne, choć mam nadzieję, że się na mnie nie obrażą. Wiadomo Łukasz i Nescio zostali niedawno juniorkami, więc Agata w nich wierzy. Muszą dawać z siebie wszystko i tak jest. Kubuś to fajny chłopak nie napala się i zawsze pokojowo wszystko robi, a co do ostatniego pana, to nic się nie zmienił.

B-Chłopaki robią kawał dobrej roboty!
Masz w domu jakiegoś pupila? 

A-Tak, mam kota. Wabi się kot, leży gdzie się da, żre co się da, gryzie i drapie co się da, ogólnie nie polecam.

B-Masz jakieś rodzeństwo?

A-Dwie siostry. Obie starsze, obie już dawno mają swoje rodziny.

B-Ile czasu grasz w cs'a?

A-Długo, nawet bardzo. Byłem jeszcze małym pierdkiem. Pamiętam jak dostawałem bany za brak mutacji, a teraz już w ogóle nie gram.

B-W cs'a już nie grasz, grywasz może w jakieś inne gry? Masz jakąś ulubioną?

A-Gram w farming symulator, fife, czasem w lola i metina.

B-Spoko! W swojej "karierze" miałeś wiele nicków, ale ja zapytam o twój obecny, czyli aRR. Skąd pomysł na taki nick?

A-Analizator równań różniczkowych, mówi Ci to coś?

B-Nie bardzo.
Rozwiniesz o co chodzi?

A-Wołali mi arr, że to analizator równań różniczkowych tyle pamiętam. Poza tym piraci też robią arr i to jest spoko!

B-Okej! Święta, oraz sylwester już coraz bliżej! Lubisz święta? Czujesz już tą świąteczną atmosferę?

A-Tak, dostałem w pracy paczkę i dodatek świąteczny, gdyby nie to, nawet nie powiedziałbym że to już grudzień. Jeżeli chodzi o Sylwester, to nawale się jak co roku!

B-Pijaczek! Dobrze, chciałbyś teraz poodpowiadać na tak zwane "szybkie pytania"?

A-Jasne, wal!

B-Jakbyś opisał siebie w pięciu słowach?

A-Nudny, leniwy, zapracowany, zmęczony i ciekawy.

B-CS 1.6 czy CS:GO?

A-1.6

B-Jaki masz model telefonu?

A-Samsung Galaxy S7.

B-Jakiej muzyki słuchasz?

A-Głównie zagranicznego rocka. Jeśli chodzi o polskie produkcje to perfect, dżem budka suflera.

B-Ulubiony kolor?

A-Niebieski.

B-Co lubisz w Maliversach?

A-Brak tematów w dziale "Skargi".

B-Jaką umiejętność chciałbyś opanować do perfekcji?

A-Persfazje.

B-Jaki masz rozmiar buta?

A-42

B-Kawa czy Herbata?

A-Kawa.

B-PC czy Smartfon?

A-PC.

B-AK czy M4?

A-AK

B-AK czy AWP?

A-AK

B-Okej, wymieniłbyś 5 swoich najlepszych przyjaciół z forum?

A-Jasne! Oczywiście większość z nich jest zbanowana, ale podam ich nicki, bo mogę, więc: Kapi, Radek, Jakobinek, Rejeshi i Student.

B-Okej, to już koniec naszego wywiadu! Jeszcze raz dziękuję za zgodę na udzielenie go. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

A-Pewnie! Pozdrawiam Agatę!

 

Oto koniec wywiadu! Jeżeli Ci się spodobało, możesz zostawić plusika! +++

Zapraszam do komentowania, jeżeli wyłapaliście jakiś błąd, napiszczie! Postaram się poprawić w następnej pracy.

  • Hajs się zgadza! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.