Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano

Będzie można powoli testować serwer, więc każdy może zgłaszać błędy oraz co brakuje w tym temacie. 

Dodatkowo na ten okres każdy kto się zgłosi do mnie bądź do Dawida otrzyma vipa również do testowania do oficjalnego startu serwera. 🙂

Zapraszam! 🙂

• Lubię to! 4

qlU3lUK.gif

Napisano (edytowany)

No więc tak:

1. Nie pokazuje obrażeń.

2. /vip nie działa.

3. Trzeba dodać menu vipa z broniami, bo narazie to trochę słabo daje m4 i ak i lata się z dwoma broniami, a jak się kupi awp jeszcze to się ma 3 😄 

Jak jeszcze coś wychaczę to napisze.

Edit: 

4. Roundsoundy są źle podpisane, tak samo na dd2 bo to chyba te same rsy, pokazuje, np. Arianna Grande, a leci jakaś kompletnie inna piosenka, więc ten błąd jest i do ffa i do dd2 @Malinaa. ❤ @Dawid

Edytowano przez Boofeq.
  • Lubię to! 1
By Malinaa. ❤,

Obrażenia są wyłączone w widoczności, tylko vip to będzie miał. Piosenki porawie w czwartek. Co do vipa Dawid nad nim pracuje. Rs nie są takie same jak na DD2, jeżeli tam masz źle podpisane usuń z folderu z cs rs i pobierz na nowo.

Edited

PicsArt_01-21-02_17_49.thumb.png.6a298bfb0f7d6d74000c1e538c6a68f6.png

Pomogłem? Zostaw +++!

"jestem typem zawodnika, który mierzył tutaj zawsze wyżej i odpuliłem ludzi, którzy postawili na mnie krzyżyk"

Napisano

/vips 

wyświetla na czacie oraz pokazuje się w okienku, bezsens.

o a tutaj link do mojego profilu steam:

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

O nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.