Skocz do zawartości
aRR

Pomoc techniczna

Polecane posty

Napisano

Elo, wie ktoś z was jak sprawdzić ile GB internetu zużyłem w danym miesiącu?

Chodzi o umowę z Orangę na internet bez limitu, ale jako że kończy mi się umowa chciałbym ja zmienić na taką z limitem a nawet nie wiem jak duży limit ustawić.

Chodzi o internet domowy, nie taki w telefonie!

ARRRRRRRRRRRRRRR.jpg.4e6a332563c498a620b655d572d4e65f.jpg                                      iwxFq7P.png                                                                                                                                                          

Napisano

Halo alo, może jednak ktoś coś wie?!

ARRRRRRRRRRRRRRR.jpg.4e6a332563c498a620b655d572d4e65f.jpg                                      iwxFq7P.png                                                                                                                                                          

Napisano

Wydaje mi się osobiście, że nie da się sprawdzić zużycie nielimitowanego internetu w danym miesiącu.

Jedyną opcją w tym wypadku będzie poproszenie firmy o udostępnienie danych w temacie zużywania internetu nielimitowanego.

Jeżeli przedstawisz im powyższą informację na pewno powiedzą Ci co i jak 😉

Co do ograniczonego pakietu, mój kolega ma internet limitowany bo mieszka w domu rodzinnym i 500GB mu nie starcza.

Nie polecam internetu ograniczonego.

xFmB3Cm.gif             Iva1h2I.png

Napisano

Możesz sobie pobrać program do monitorowania swojego łącza (mierzy też ile zużywasz gb w tym ile pobierasz i wysyłasz). 

Networx na przykład 

• Lubię to! 1

images.jpeg

Napisano

Dzwoniłem orange nie udostępnia takich informacji, spróbuje z tym programem, dzięki za info

Można zamykać!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

O nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.