Skocz do zawartości
Po założeniu konta Administracja forum musi je zatwierdzić zanim będziesz mógł/a się zalogować.

Polecane posty

Napisano

Nick w grze: jednonożec

Imię: Bartek

Steam ID:  STEAM_0:0:531416047

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/jednono%C5%BCec/145.239.236.196:27050/

Posiadasz sprawny mikrofon?: Jak najbardziej

Składka?: Tak 

Ile czasu dziennie zamierzasz spędzać na serwerze?: ok. 3-5h dziennie

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ jestem bardzo aktywny na serwerze, jestem wyrozumiały, umiem rozwiązać nie jeden spór, kontakt z innymi graczami mam bardzo dobry jak i adminami, tak samo jak i opinie na mój są dobre stąd chciałbym spróbować złożyć podanie. Chciałbym również dodać bo pewnie będzie to pierwsze na co zwrócona zostanie uwaga czyli na moje konto oraz godziny przegrane. Konto owszem jest nowo założone gdyż powróciłem do CS'a po 2-letniej przerwie. Na poprzednim koncie najwyższą ranga był Supreme z ok. 700h w CS natomiast tamto konto zostało sprzedane wraz z rozpoczęciem przerwy. Jeśli to będzie powód do negatywnego rozważenia mojego podania mówi się trudno, przyjdę z dłuższym stażem w cs'ie jak i na serwerze.

Czy potrafisz obsługiwać menu admina?: Tak, potrafię. 

Napisano

Na tak

+składka

+gt dobre

+wiek 

giphy.gif

o a tutaj link do mojego profilu steam:

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

Napisano

Jak najbardziej na TAK

+składka

+gt

+wiek

+duża aktywność

Ostatnio admini nam się wykruszyli to przyda nam się każda pomocna dłoń aby zapanować nad cziterami na serwerze 😉

vVb34LO.gif

Napisano

Podanie przyjete prosze napisac do wizziego na steam

podanie-przyjete.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

O nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.