Skocz do zawartości
Po założeniu konta Administracja forum musi je zatwierdzić zanim będziesz mógł/a się zalogować.

Polecane posty

Napisano

Co myślicie o dodaniu skinow za monety dla zwykłych graczy, a VIP standardowo miałby do wyboru bez monet?

Monety zdobywaloby się za wybuch bomby lub rozbrojenie, a w mapach cs za uratowanie hostów. Dodatkowo może i za headshota czy tam inne pierdoły.

• Lubię to! 2

Napisano

Ostatnio też o tym myślałem, ale bardziej szedłem w stronę "Skiny za kille" chociaż za monety też jak najbardziej może być, więc jestem za.

giphy.gif

o a tutaj link do mojego profilu steam:

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

Napisano

Ja bym proponował żeby dla VIP-ów też były skiny za monety. Oczywiście były by to inne skiny niż teraz są dla vipa,  jeśli chodzi o skiny to mógł bym pomóc bo mam ich dużo :). Wracając do tematu Dawida, Jestem Za.

Napisano

Według mnie to już będzie przesada i robienie z FFA CSGO moda. Niech zostaną skiny tylko dla vipow

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Napisano

Ja to proponuje, zrobienie serwera na 100% i potem dodawanie głupot.

• Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Super! 1

ARRRRRRRRRRRRRRR.jpg.4e6a332563c498a620b655d572d4e65f.jpg                                      iwxFq7P.png                                                                                                                                                          

Napisano

Dawid ja to powiem tak, najpierw zrób jedno później bierz się za drugie.

Najpierw napraw błędy z tego tematu, dopracuj serwer w 100% później zacznij się bawić w dodawanie skinów i innych dodatków, robisz wszystko tylko nie to co potrzeba 🤷‍♂️

• Super! 2

5202730gkyGZrgf (1).gif                                                             

I zanim coś napiszesz to się zacznij zastanawiać
Czy w ogóle siedzisz w tym i czy to jest twoja sprawa.
Bo jak nie to jeb*e ciebie, to i całą twoją grupę,
          Którą tworzy klawiatura, myszka, monitor, komputer.          

Napisano
propozycja-odrzucona.png
  • Lubię to! 1
  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

O nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.