Skocz do zawartości

sxn Cziter xddd


sxn1337

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: sxn

Steam id lub IP: macie w bansie

Serwer: dd2

Data bana: przed chwilą

Wycinek z konsoli:  
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: GoLdi
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:21103096'
[AMXBans] Twoje IP: '-----'
[AMXBans] ==================

 

@GoLdi tylko tym razem mnie rozpisz bo kiedyś nawet ine raczyleś wejść na forum uczepiliście się mnie bo co bo gram lepiej i z doświadczeniem??

 

 tutaj ban z kiedyś xd od tego pana

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że po terminie ale może ktoś to oceni ... czekam jeszcze na kilka demek z udziałem szanownego pana od adminów od nas bo obejrzenia ...

Ja dałem bana bo: takie akcjie dla mnie są dziwne ...

podejrzenie - no recoil  i silent aim lub Triggerbot - bo idealnie się wpasuje w ten czit.

po pierwsze od 15:45-15:56 sek - co to za zaczhowanie myszki? przeważnie takie jest op odpaleniu czita - @Tysiek kiedyś nawet mi o tym mówił.- może potwierdzi.

Potem całość od 18'' - cale akcje po 1 strzale i ładujesz sane HS - no proszę cię rozumiem że jesteś takim PRO - tylko czemu tylko takie akcje walisz jak stoisz najpierw całą rundę, po czym myszka ci wariuje i zaczynają się dziwne akcje... wg mnie latasz odpalony na bardzo dobrych czitach ( nie zawsze bo czasami masz takie akcje jak " bot" od np 14 min że ledwo kolesia ubijasz i walisz full auto wchodzac na skrzynie pod B.... a po postju znów walisz 5 hs z rzędu ... 

https://wrzucplik.pl/pokaz/2003153---fdt5.html

 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również jest to strasznie dziwne twój każdy strzał w okolice Glowy to  Hs. Ten aim poniżej w filmiku przypomina mi ciebie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=OYYl5AzxNfk&fbclid=IwAR3ghYU151GbrI66wHXDXbRnUKOafb1rzv7cAumSSfaZ9VJ1BIjo38bA4LQ

 

09:05 wybiega górnym na pełnym biegu 1 strzał hs potem robi kolejne 5 hs. pózniej każda nastepna jego gra to kill przez hs. 

 

 

 

 

https://wrzucplik.pl/pokaz/2003241---5f81.html

 

images.thumb.jpg.516e56092f5cd24796916c91ebbee445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie stwierdzasz, ze gosc ma siletna przy tak zlagowanym demku? Przy 3/4 sytuacjach widać na zwolnionym tempie, ze celownik zachowuje się naturalnie (widać, ze celownik faktycznie jest na głowie bez żadnego przeskoku), fragi są zdobywane w łatwy sposób na oślepionym przeciwniku lub w plecy, gosc nie panikuje i spokojnie sobie celuje. Mówisz, ze raz wali 5 hs’ów, a raz nic. Mam Ci pokazać moje dema jak robię 5/5, a potem nie mogę dobrego fullauto zrobić? 
Druga sprawa, „rozpisałeś mu demko”, w którym podajesz dwie akcje, które są dla Ciebie podejrzane? Serio? I za co Ty chcesz mu dać bana? 
Na przyszłość, jeśli chcecie kogoś zbanować za silenta, to polecam nagrać własne demko (komenda record [nazwa dema]) a nie liczycie na dema z hltv, w których strzały przy dobrych skryptach będą wyglądać tak samo jak przy czystym graczu 😉 

  • WTF? 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 3

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ten przypadek oczywiście podlega unbanowi. Jeżeli będziesz mieć więcej demek Denis, w których będzie 100% pewność, aby dać bana to proszę wtedy zbanowac i przedstawić dowody. 🙂

 

odbanowany.png

  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.