Skocz do zawartości

Podanie Trenuje AWP


Trenuje AWP

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Trenuje AWP
Wiek: 36
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Trenuje%20AWP/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:48699117
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: pomoc w utrzymywaniu porzadku
Mikrofon(TAK/NIE): Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Nie tylko admina, ale prowadzilem przez kilka lat ODD2 na serwerowni K****
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10):10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Bartek, lat 36, z zawodu technik-informatyk, monter i serwisant systemow bezpieczenstwa, CCTV, kontroli dostepu, stacji monitorowania, ochrona osob i mienia.
Płatność: Akceptuje

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja jestem zdecydowanie na tak! Doświadczona osoba się przyda jak najbardziej. 🙂

Mam nadzieje, że nasza współpraca będzie dłuuuga! 😇

  • WTF? 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd, ale mam Cię na steam. Może z innej sieci, nie wiem. Ale na serwerze jesteś aktywny, ostanio nie wbijam za dużo, ale jak jestem to często Cię widzę.

Wiek odpowiedni, duże doświadczenie, składka.

Na tak!

  • WTF? 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie..

 

- pojawiłeś się znikąd na forum i od razu piszesz podanie (pierwszy post od 5 kwietnia 2017 XDD),  

- nikt cie praktycznie na forum nie zna, 

- mimo, że masz konto od 2016 to napisałeś tylko 4 posty, więc wcześniej też nie świeciłeś aktywnością, 

- w wymaganiach jasno jest określone 20 postów i codzienne wchodzenie na forum,

- gt też dupy nie urywa. Wczoraj tylko troche pograles. Przedwczoraj w ogole cie nie bylo na serwerze, 3 dni temu 40 minut, 4 dni temu 9 minut.

 

Prima aprilis bylo 01.04.

 

Stanowcze nie. Popraw aktywnosc, daj sie poznac i probuj ponownie 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ari napisał:

Nie..

 

- pojawiłeś się znikąd na forum i od razu piszesz podanie (pierwszy post od 5 kwietnia 2017 XDD),  

- nikt cie praktycznie na forum nie zna, 

- mimo, że masz konto od 2016 to napisałeś tylko 4 posty, więc wcześniej też nie świeciłeś aktywnością, 

- w wymaganiach jasno jest określone 20 postów i codzienne wchodzenie na forum,

- gt też dupy nie urywa. Wczoraj tylko troche pograles. Przedwczoraj w ogole cie nie bylo na serwerze, 3 dni temu 40 minut, 4 dni temu 9 minut.

 

Prima aprilis bylo 01.04.

 

Stanowcze nie. Popraw aktywnosc, daj sie poznac i probuj ponownie 

Chyba nie ma co dodawac 🙂

grasz od dawna 4 posty, na serwerze pojawiles sie pare dni temu i nagle podanie skladasz? Co z tego ze od dawna tutaj jestes ale jednak od dawna nie grales na dd2 tak wiec popraw aktywnosc pograj z nami daj sie ludzia poznac bo pewnie za duzo osob to Cie nie zna w ogole to ze pograles 3-4 dni to nie znaczy ze powinienes dostac admina za to ze jestes tutaj juz od dawna...

@Malinaa. totalnie nie rozumiem twojego Tak??

Gosc 4 posty ma od 2016 roku 0 aktywnosci na forum 0 na serwerze wrocil po x czasie gra na nim 3-4 dni i jestes na Tak? Bo go znasz od dawna i dajesz mu tak ? Troche zly przyklad jak na H@.

Inne podania odrzucane sa nawet z braku postow a tutaj po znajomosci od razu tak ? Totalnie nie rozumiem twojej decyzji, moim zdaniem po prostu olalas totalnie wymagania bo go znasz i tyle moze od razu daj mu admina po co ma pisac podanie? Skoro go znasz juz od dawna i olewasz wymagania... 

 

 

Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełnić następujące kryteria:

Wymagania :
 
 Min. 20 sensownych postów,
♦ Wchodzenie raz dziennie na forum,  -
 Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, +
 Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,  +-

 Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,   - 12h masz przegrane tylko czyli za duzo osob to cie nie zna
 Minimum 15 h przegrane na serwerze,  - 12h masz tylko Minutes Played: 746
 Minimum 16 lat.  + 
 Co miesięczna składka* : 17,22 zł SMS / 10,00 zł Przelew / 20 zł PSC za 2 miesiące.  +

 

Tak wiec @Malinaa. jakim cudem jestes na Tak? Rozumiem ze go znasz i on nie musi miec wymagan?

 

Zawsze mam o cos problem ? Poniewaz wejdzie inny gracz co bedzie mial 5 postow i od razu dostanie nie 🙂 Przez brak aktywnosci na forum 🙂 A tutaj nagle tak ? bo Ty mu ufasz? Wymagania to wymagania i raczej kazdy powinien sie do nich stosowac prawda? 

Edytowane przez NesQuiik
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie 

 

W ogóle na forum Cię nie widać 

I kłamiesz w podaniu bo nie wierzę że znasz komend amx 10/10 jak chcesz się kłócić to dawaj Ts parę pytań ci zadam i zobaczysz pierwszego nie odpowiesz... Wiadomo @Malinaa. Adminów brak ale takiego ja bym nie przyjmował uwierz....

  • Lubię to! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.