Skocz do zawartości

Podanko


ᴬᵛᵒ ツ

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk 
Nick: `vт. Avo ツ
Wiek: 21
Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/`vт. Avo ツ/91.224.117.74:27395/  + jakies 100h na innym nicku (Avo) 
Link do banid-a: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:455475736
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Oczywiście z jednego najważniejszego powodu.. Zeby wypraszać z serwera nieproszonych proplayerów na wspomagaczach 😉 Gram wieczorami i nie raz jest tragedia.. Admina tez ciezko dorwac wieczorkiem bo wiadomo nikt nie bedzie siedzial do poznych godzin bo rano trzeba wstac do pracy/szkoly. Pracuje do 16 takze od tej godziny codziennie do 23-24 jestem na serwerze co moze potwierdzic nie jedna osóbka @Ingenii @bolek i lolek 😂. Wiele osób mnie zna i wie, ze jestem bezkonfliktowy i dobrze sie ze mna zyje. Reszta na serwerku 😄 Zapraszam graczy. 
Mikrofon(TAK/NIE): TAK
Czy miałeś kiedyś Admina?: Wiele wiele razy.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Bez problemowo
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 10/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): TAK
Coś o sobie: Nazywam sie Patryk. Interesuje sie rapem i dobrym pierdyknieciem. W cs gram od małolata i nie mam zamiaru przestawac. Moja ulubiona marka samochodu BMW 😊
Płatność: Przelewik

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

303232886_giphy(1).gif.016de7d5cfe4d8b2771315191842885f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK

Gra wieczorami, więc będzie mógł zaglądać gdy inni nie będą mogli. Jest bezkonfliktowy, z każdym się dogada,  no i przyda się jego pomoc bo wieczorami przypał ostatnio

  • Super! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ostatnimi czasy jest dramat wieczorami i sporo odpalonych gości, których nie ma kto zbanować. Avo jest spoko ziomkiem, z którym da się dogadać i potrafi ogarnąć kto lata odpalony, a takich ludzi nam potrzeba 😀

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.