Skocz do zawartości

Kilka problemów


Marcin.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Czyś czyś

 

 Przejdę od razu do rzeczy.Na serwerze jest plugin, który pokazuje gdzie zginął ktoś z drużyny lub gdzie leży bomba, niby spoko ale problem jest taki że plugin zdradza gdzie jest ostatni TT który ma bombe co jest słabe xd Generalnie plugin nie dość że jest niepotrzebny bo i bez tego da się grać to jeszcze sprzedaje gracza 😄

 

Kolejny problem to ?plugin? nie wiem czy to plugin, nie znam się ale chodzi o antyspam, na czacie nie da się napisać na jakiej się gra rozdziałce bo serwer czyta to jako spam 😧

Nie mówię żeby wyrzucić ten plugin, ale no może inaczej ustawić?

 

No i kolejny problem dotyczy sklepsms, niestety znowu nie działa, czasami działa, i uda się komuś kupić tego vipa, a czasami nie działa totalnie. Dzisiaj z tego co patrzyłem nie działa. Dużo osób narzeka na ten problem bo nie mogą sobie kupić tej usługi, więc fajnie jakby działał 😄

 

Następna rzecz, jest też plugin, który blokuje bombsite B jeśli nie ma 5 graczy po stronie CT, otóż nie zawsze on działa, często można zaplantować pake przy 4 CT. Tak, wiem że podczas rundy może być 5, jeden wyjdzie w trakcie rundy więc czasami uda się  zaplantować przy tych 4 CT, ale nie raz nie ma od początku rundy 4 ani 5 ct a bombsite B i tak działa

także słabo, fajnie jakby się to dało jakoś ogarnąć.

 

A no i jeszcze bym zapomniał, mianowicie skiny. Gracze bez vipa na start mają narzucone skiny, nie mogą ich wyłączyc bo nie mają kupionego vipa, a nawet jesli chcieliby kupic, to nie kupią bo nie dziala xd w każdym razie, zrobić cos zeby zwykly gracz nie mial narzuconych skinów na bronie.

Jak już jestesmy w temacie skinów, to po 23 jest on darmowy, i wszystko smiga niby ale ten vip po 23 nie daje dostepu do skinow, nie wiem czy taki byl zamysl czy to nie dziala po prostu 😛

 

No i to chyba tyle, może o czymś zapomniałem, jeśli tak to można dopisać problemy zauważone przez ludzi którzy grają na DD2 🤠

 

  • Lubię to! 2
  • Super! 2

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkim wyżej wspomnianym (wnerwia szczególnie sklep sms).  Zapomniałeś jednak o "najważniejszym". 😄 Wywalanie palących i pijących ze specta po 4 rundach może ma sens przy pełnym serwerze ale ten się ostatnimi czasy (niestety) nie zapełnia. No więc często gęsto gra 3-5  osób, wychodzisz zapalić po czym dostajesz kicka. Zanim wrócisz na serwer ludzi już nie ma bo pewnie wychodzą z założenia że siadłeś na sedes i zabrało Cię z odpływem. Z tym też łączy się moja propozycja (jak będzie trzeba wrzucę ją też do działu) aby wrzucić only long dla =<5 graczy na serwerze i niechaj się zmienia na zwykłego dusta przy >5 albo 6 graczy.

Kolejny problem to kosmiczne lagi czasami. Ale tu już nawet nie będę zgadywał w czym problem i jakie jego rozwiązanie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Plugin z informacja o bombie usuniety, nie bede go rekonfigurowac aby pokazywalo zabitego gracza, od tego jest info po smierci.

2. Plugin zmieniony na pozwalajacy uzycia znaków miedzy cyframi, wiec napisanie 640x480 nie powinno nikogo wykickowac.

3. Sklep SMS - w tej sprawie powinna wypowiedziec się Agata lub osoba która zajmowała się sklepem i pluginami z nim związanymi. (w logach mam Bledny token licencji)

4. Plugin z bombsitem został ponownie skompilowany, prosze testować.

5. Plugin ze skinami - odpowiedz w punkcie 3.

6. Jeśli chodzi o same lagi serwera, byłem wczoraj chwile i ja ich nie widze bedac w grze, natomiast jesli siedze na spect widze ze niektórych laguje, tylko czy to jest wina serwera czy internetów na korbe ? Trudno stwierdzić, ja lagów nie mam.

 

A tak na marginesie, jesli chodzi o cały ten serwer, lagowanie, pluginy - zajmowały się tym różne osoby, pluginów jest napierdolone tyle ze ciezko to rozczytać, żaden z pluginów (prócz wrzucanych z mojej strony) nie jest opisany i tak naprawde nie wiadomo czy jest potrzebny czy nie, z tego mogą ale tez niekoniecznie wynikać "lagi" serwera. Tak naprawde serwer powinien zostać postawiony na czysto, od nowa, przez osobe kompetentną i znającą się na rzeczy, co i tak nie gwarantuje w 100% ze serwer bedzie zapierdalać, skoro stoi na 1s1k, może kiedyś mieli w miare dobre serwy, obecnie pewnie są przepełnieni i to jest wynikiem lagów. HLTV też przecież działa z dupy, bo dema sa tak zlagowane ze nie da sie ich oglądać i weryfikacja odpalenców jest ograniczona.

To tyle z mojej strony, jesli bede jeszcze potrzebny to Marcin napisz sms , bo zadko wchodze na forum.

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sklepik działa, co do lagów napisałam do 1s1k czy jest to przypadkiem nie spowodowane atakami, które ostatnio były i chyba nadal są. Czekam na odpowiedź, potem będziemy wiedzieć co działać dalej. 

 

Dziękuję @Trenuje AWP👌

 

bn.jpg

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.