[DD2] Szybka Rekrutacja na Adminów ×
Konkursy na serwerze ONLY DD2 ×
Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Mam na imię  Dawid niedawno zaczołem się zajmować programowaniem  a zwłaszcza przerabianiem pluginów 
Inni Opiekunowie: Domin |  nick opiekuna 
Typ Serwera: Zwykłe DD2 skiny tylko dla VIP 
Ilość Slotów:15
Link GameTracker:
[DD2][Rangi | Asysty | Punkty | Vip/SVIP | Cs-Gram.pl [cs] Counter Strike 1.6 (gametracker.com)
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Poniważ był serwer na jednej sieci ale współ prace się skończyły i szukam nowego forum
Kontakt: GG,DC,FB,TS
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): tak

Tylko dodam od siebie Gt trzeba poprawić, i muszę wgrać jeden plugin na serwer i serwer będzie 100% sprawny reklama też wykupiona jest

•  
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Coś o Tobie: Mam na imię  Dawid niedawno zaczołem się zajmować programowaniem  a zwłaszcza przerabianiem pluginów  Inni Opiekunowie: Domin |  nick opiekuna  Typ Serwera: Zwykłe DD2 skiny tylko dla VIP  Ilość Slotów:15 Link GameTracker:[DD2][Rangi | Asysty | Punkty | Vip/SVIP | Cs-Gram.pl [cs] Counter Strike 1.6 (gametracker.com) Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Poniważ był serwer na jednej sieci ale współ prace się skończyły i szukam nowego forum Kontakt: GG,DC,FB,TS Udostę

-mamy dd2 -nie wiedziałeś jak się fastdl odpala, a za serwer się bierzesz xD -gt do claima -proponuję napisać podanie jak już będzie reklama, a nie, że "będzie na 100%" ;v Na nie 😆

-mamy dd2

-nie wiedziałeś jak się fastdl odpala, a za serwer się bierzesz xD

-gt do claima

-proponuję napisać podanie jak już będzie reklama, a nie, że "będzie na 100%" ;v

Na nie 😆

• Lubię to! 1

martini.thumb.png.e5079a329ecbf075d156ca13809b1d5f.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • KidModerator

Rzeczywiście jest kupiona reklama, ze stawką złoty dziennie. Jak widać obecna stawka nic nie daje, więc można uznać, że serwer jest bez reklamy.

Jestem na nie;

- Pisownia, jako przyszły właściciel serwera powinieneś pisać chociaż na poziomie dobrym, 

3 godziny temu, ziemniak napisał:

zaczołem

3 godziny temu, ziemniak napisał:

współ prace

- Gametracker

- Mamy serwer DD2, po co robić kolejny? 

MQooMYL.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin Polityka prywatności Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.