[DD2] Szybka Rekrutacja na Adminów ×
Konkursy na serwerze ONLY DD2 ×
Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: czesc jestem filip mam 14 lat lubie  koty , grac w pilke nozna , gry komputerowe  wychodze na miasto , lub nad rzeke czy cos nie ma rodzenstwa , ide do 8 klasy , gram w gry minecraft , cs 1.6 , (fortnite kiedys gralem) osu ,  mieszkam w głogówku , jestem chlopakiem 
Inni Opiekunowie: stipson
Typ Serwera: JAILBREAK
Ilość Slotów: 12  (ale bedzie wiecej mysle)
Link GameTracker:  https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.94:27050/
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: bo ogolnie zaczelem z serwerem jailbreak postanowilem pierw poszukac forum pozniej reklame kupic jakis pozniej sklepsms zrobic + napisalem na fb ze szukam forum pisac pv lub kom i jeden administrator czy tam uzytkownik napisal mi zapraszam cs-maliver i sie zapytal czy szukam  forum to postanowilem skorzystac z okazji zanim ktos zajmie miejsce na jailbreak czy cos w tym stylu jestem mily lubie pomagac innym w serwerach , pisze boty w js na discordzie
Kontakt: dc ; niemczyk#0001 GG: 73669731 FB: Filip Niemczykk IG: niemczykniewroci#0001 SNAP: Niemczyk2115
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): tak

• WTF? 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Coś o Tobie: czesc jestem filip mam 14 lat lubie  koty , grac w pilke nozna , gry komputerowe  wychodze na miasto , lub nad rzeke czy cos nie ma rodzenstwa , ide do 8 klasy , gram w gry minecraft , cs 1.6 , (fortnite kiedys gralem) osu ,  mieszkam w głogówku , jestem chlopakiem  Inni Opiekunowie: stipson Typ Serwera: JAILBREAK Ilość Slotów: 12  (ale bedzie wiecej mysle) Link GameTracker:  https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.94:27050/ Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: bo

Najpierw kup reklamę, a później składaj podanie o przyjęcie serwera, aktualnie nie masz nic do zaoferowanie, jedyne pusty serwer. Masz 14 lat, czy będziesz opłacał regularnie tą reklame, czy będzie przez pierwszy tydzień, a później kasa się skończy

- pusty serwer (brak reklamy),

- wiek, (wątpie, ze bedzie kasa na reklamke) 

- Podanie, nie napisałeś jakie masz plany co do serwera, itd. 

MQooMYL.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Z chęcią dam szanse ale chce wiedzieć czy macie pomysł na serwer, na jego utrzymanie. 

W tym wieku jaki posiadasz wiem, że ciężko o swoje środki dlatego jakbyś mi mógł powiedzieć jaka planujesz reklamę, kiedy ją wykupisz oraz  na jakim etapie byłyby zwiększone sloty? 

qlU3lUK.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin Polityka prywatności Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.