Skocz do zawartości

Bitwa perspektyw - Malinaa. i Who Cares


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

TNxYLB0.png

Cześć Maliversiaki, w dzisiejszym odcinku postanowiłam wziąć na odstrzał naszą wyjątkową i przecudowną szefową @ Malinaa. oraz naszego ninja @ Who Cares?

Miłego czytania! 

 

Czy kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn?

 

AKQIusB.png

Czy przyjaźń damsko-męska istnieje?

7NXeZ6m.png

Istnieje ale nie zawsze, jest dopóki jedna ze stron czegoś nie poczuje, a zdarza się to często. Najbardziej podatna jest na to osoba uczuciowa, która przywiązuje się do drugiej osoby.

qWSUrbU.png

Pewnie istnieje ale ja w nią nie wierzę. Jakbyśmy się nie starali to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że pojawi się jakieś uczucie. Przyzwyczajenie, zauroczenie, a jest to bardzo często mylone z miłością.
 

Ukj2CiV.png

Jak według Ciebie wygląda idealny związek?

7NXeZ6m.png

Idealnego związku nie ma, zawsze są kłótnie czy wymiana zdań ale właśnie o to w tym wszystkim chodzi, aby się dotrzeć.

Osobiście preferuje związek, który w głównej mierze opiera się na rozmowach i luźnej atmosferze. Sama jestem osobą mega gadatliwą, która lubi pożartować. Lubię jak partner ma swoje zdanie i jest wsparciem. Dodatkowo potrzeba szczerości i oczywiście namiętności, bo nie liczy się jedynie sfera intelektualna, musi współgrać ze sobą wszystko.

 

qWSUrbU.png

Żeby odpowiedzieć na takie pytanie najpierw musiałbym taki przeżyć lub przynajmniej myśleć, że w takim jestem. Moim zdanie nie ma idealnych związków. 

 

YxZgW6U.png

Czy warto kierować się stereotypami?

7NXeZ6m.png

Oczywiście, że nie.

qWSUrbU.png

Nie, kiedyś może i było warto dla bezpieczeństwa, ale teraz wszystkie odeszły, a jak nie to powinny odejść do lamusa. 

O2WyYxZ.png

Jak najłatwiej pocieszyć kobietę?

7NXeZ6m.png

Nie da się łatwo pocieszyć kobiety! ale zapewne rozmowa i dobre jedzonko potrafi zdziałać cuda!

qWSUrbU.png

To jest jakiś ogólny przepis? Mi się udawało zabierając nawet tylko na spacer lub zwykła rozmową. Jeśli kobieta nie ma nasrane w głowie to nie trzeba kombinować.
Btw. nie jestem kobietą, nie wiem.

Ea2rVi5.png

Jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna? Czym się różni mężczyzna od chłopca?

7NXeZ6m.png

Zdecydowanie prawdziwy mężczyzna który jest szczery, nie boi się podejmować decyzji i nie ucieka, gdy jest ciężko. A chłopiec robi to samo tylko na odwrót. Potrafi szybko rezygnować i iść tam gdzie jest "łatwiej".

qWSUrbU.png

Musi brać odpowiedzialność za swoje wybory i czyny, okazywać należny szacunek płci przeciwnej jak i też męskiej. 

 

9uuQHDs.png

Co kryję się za słowem "Dom"? 

7NXeZ6m.png

Zdecydowanie rodzina ze zwierzętami, a wszystko to jest otoczone miłością. 😉

qWSUrbU.png

W moim przypadku to miejsce w którym mam święty spokój i gdzie nie przeszkadzają mi niektóre problemy.

 

 

9up73qB.png

Równouprawnienie jesteś za, czy przeciw? 

7NXeZ6m.png

Oczywiście ale wszystko z głową. Wkurza mnie to jak facet mówi, że kobieta przecież może nosić cegłówki czy też pracować mega ciężko bo jest równouprawnienie. To jeżeli jest równouprawnienie to proszę zacząć rodzić dzieci i wtedy pogadamy. 😄 

qWSUrbU.png

Oczywiście, że za, tylko czy kobiety podołają? 

 

Dziękuję Wam kochani za wzięcie udziału w serii bitwy na perspektywy, buziole. 💋

  • Lubię to! 2
  • Super! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Junior Administrator

Fajna seria. 😄 
Widać, kto myśli 😂

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzięki, że mogłam wziąć udział! 💖tylko szkoda, że nie poprawiasz błędów po osobie, która bierze udział bo widzę po sobie, że 2 zrobiłam. :x

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję, że zaprosiłaś mnie do tej 'zabawy' i jeszcze raz przepraszam za te opóźnienie : D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pyskata napisał:

Oczywiście, że za, tylko czy kobiety podołają? 

Zdziwiłbyś się kobiety mogą wytrzymać 😉 

 

Super robota Syśka! Może następnym razem zmienić niektóre pytanka? Żeby poznać również zdanie obu stron na inne tematy? :9791_pepe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.