Skocz do zawartości

"Jeden nie żył, drugi siedział w więzieniu". Aguero wrócił do czasów dzieciństwa.


Kacper.

Rekomendowane odpowiedzi

Sergio Aguero udzielił wywiadu "El Pais". Argentyńczyk opowiedział o przenosinach do FC Barcelony, odejściu Leo Messiego do PSG czy reakcji na śmierć Diego Maradony.

 

Transfer Sergio Aguero do FC Barcelony wciąż niepotwierdzony. Argentyńczyk stawia warunek

 

Tego lata Sergio Aguero wrócił do Hiszpanii, podpisując kontrakt z FC Barceloną. Ostatnich 10 lat Argentyńczyk spędził w Manchesterze City, gdzie został najlepszym strzelcem w historii klubu. Chociaż od jego przenosin do klubu z Katalonii minęło już kilka miesięcy, to Aguero nie zadebiutował jeszcze w nowych barwach. Wszystko przez kontuzję.

 

- Który piłkarz nie chciałby tu być? Przybyłem z nadzieją na grę z Leo Messim i zbudowanie dobrego zespołu, co klub starał się robić. Kiedy do mnie zadzwonili, nieistotne było dla mnie, ile mi zapłacą - powiedział Argentyńczyk w wywiadzie, jakiego udzielił "El Pais".

 

Jak Aguero zareagował w momencie, w którym okazało się, że Messi odejdzie do PSG? - To był szok. Pojechałem do niego do domu i starałem się sprawić, by zapomniał o tej sytuacji. Widziałem, że jest zdenerwowany i próbowałem odwrócić jego uwagę. Opowiadałem mu o mojej drużynie esportowej - zdradził Aguero.

 

"To były bardzo trudne dni"

Aguero i Messiego łączą szczególne więzy. Zawodnik PSG jest ojcem chrzestnym syna Aguero. Matką Benjamina jest Giannina Maradona, córka Diego Maradony, z którą Aguero był związany do 2012 roku. W wywiadzie Aguero opowiedział też, jak zareagował na śmierć legendarnego rodaka.

 

- Bardzo źle. Tego dnia miałem mecz w Lidze Mistrzów. Kiedy to zobaczyłem, myślałem, że to kłamstwo, jak wiele innych razy. Gdy jednak usłyszałem, że coraz więcej osób o tym mówi, zapytałem matkę Benjamina wprost. Odpowiedziała mi, że to prawda. Starałem się opanować, by syn nie widział mnie w złym stanie. To były bardzo trudne dni. Przynajmniej Benjamin mógł się pożegnać z dziadkiem - powiedział Aguero.

 

W rozmowie nie zabrakło też wątków z młodzieńczych lat zawodnika. - Pytałem o chłopaków, z którymi się zadawałem. Jeden nie żył, drugi siedział w więzieniu, a trzeciego szukała policja. Ja miałem 16 lat, oni 15. Wciąż utrzymuję kontakt z niektórymi z moich przyjaciół. Minęły dwie dekady, a my wciąż rozmawiamy - ujawnił Aguero.

Źródło tematu.

 

image.png.28186cb6b621902febd82bf043d642bf.png

 

Spoiler

"Nie ma znaczenia czy masz styl, reputację, czy pieniądze. Jeśli nie masz dobrego serca, nie jesteś niczego wart."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.