[DD2] Szybka Rekrutacja na Adminów ×
Konkursy na serwerze ONLY DD2 ×
Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Jakie serwery cs 1.6 czy csgo?

Rekomendowane odpowiedzi

• Technik

Witajcie,

wiem, że była ankieta odnośnie serwerów cs go ale zaczęłam się zastanawiać co robić.

Gdzieś padają propozycję FFA 1.6, gdzie wiem, że już wcześniej zawsze brakowało dodatkowego moda z różnymi mapami a nie samo DD2.

W ankiecie wyszło, że pierwszy serwer cs go sieci to ONLY MIRAGE ale czy na pewno taki chcemy? Co byście chcieli na nim widzieć, abyście z chęcią na niego wchodzili?

Co myślicie co robić? serwer 1.6 FFA i cs go MIRAGE?

• Lubię to! 2
  • Ulalala! 2

qlU3lUK.gif

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Ta gierka umiera już 15 lat, jeszcze twoje wnuki będą grały w 1.6   FFA Będzie 👌   @ DEjMAN Jak są chęci to są i gracze. Nie czaje o co Ci chodzi. Pieniądze trzeba włożyć, żeby później były efekty.

Witajcie,   wiem, że była ankieta odnośnie serwerów cs go ale zaczęłam się zastanawiać co robić. Gdzieś padają propozycję FFA 1.6, gdzie wiem, że już wcześniej zawsze brakowało dodatkowego moda z różnymi mapami a nie samo DD2. W ankiecie wyszło, że pierwszy serwer cs go sieci to ONLY MIRAGE ale czy na pewno taki chcemy? Co byście chcieli na nim widzieć, abyście z chęcią na niego wchodzili? Co myślicie co robić? serwer 1.6 FFA i cs go MIRAGE?

• Urlop

No na pewno ffa byłoby lepsze🥰

• Lubię to! 2

ARRRRRRRRRRRRRRR.jpg.4e6a332563c498a620b                                                     uno.jpg                                                                                                                                       iwxFq7P.png                                                                                                                                                          

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne wszyscy już wiedzą (albo i nie), cs 1.6 powoli umiera i żeby rozkręcić serwer trzeba kupę kasy wydać, więc jeśli macie cierpliwość i  hajsu jak lody to próbujcie z 1.6, aczkolwiek nie polecam

@[Urlop] Smilee fakt, nie umiera, bo wydasz 500zł miesięcznie na reklame + hosting to będą gracze xD

• Lubię to! 2
  • Hajs się zgadza! 1
  • WTF? 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.10.2021 o 15:32, DEjMAN napisał:

Zapewne wszyscy już wiedzą (albo i nie), cs 1.6 powoli umiera

Ta gierka umiera już 15 lat, jeszcze twoje wnuki będą grały w 1.6

FFA Będzie 👌

@ DEjMAN Jak są chęci to są i gracze. Nie czaje o co Ci chodzi. Pieniądze trzeba włożyć, żeby później były efekty.

• Lubię to! 4
  • Smutny 1
  • Ulalala! 1

Screenshot_3.thumb.png.d00add87a6f26e3642fe397d4cd04f6e.png

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, DEjMAN napisał:

Zapewne wszyscy już wiedzą (albo i nie), cs 1.6 powoli umiera i żeby rozkręcić serwer trzeba kupę kasy wydać, więc jeśli macie cierpliwość i  hajsu jak lody to próbujcie z 1.6, aczkolwiek nie polecam

Co jak co ale 1.6 przeżywa swoją drugą młodość , w czego również nie masz łatwo rozkręcić serwerów, ludzie grają tam same proste gierki ffa i nic więcej

• Lubię to! 2

s201_207839.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Jeżeli chodzi o pieniążki to czy serwer 1.6 czy csgo wymaga inwestowania w reklamę.

Widzę, że większość jest za FFA 1.6 ale to nie oznacza, że nie będzie serwerów CSGO, bo postaram się dogadać z @ Szogun i coś również przygotować. ; )

Bardzo proszę o wiadomości od osób, które by się zadeklarowały jakoś pomóc przy FFA (chodzi mi o Współwłaściciela, Opiekuna i osoby chętne na Adminów) ; )

• Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1

qlU3lUK.gif

Odnośnik do odpowiedzi
  • Junior Administrator

Sam klasyczny FFA, bez żadnych dodatkowych dupereli typu bf2 + rangi, zróbmy klasyczka bo nie każdemu dogodzi i będą wypisywać przeróżne rzeczy, a aktualnie na testowym podoba mi się tak jak jest tylko poprawi pewna osoba błędy i będzie idealnie. 😎

• Lubię to! 1
  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin Polityka prywatności Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.