Skocz do zawartości

Typowanie - KSW 66


Nescio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

9UVMAd2.png

 

Gala KSW 66!

Typowanie trwa do 15.01 godziny 19:00!

 

Podaj sposób zakończenia walki, aby zdobyć dodatkowy punkt (KO, TKO, PUNKTY).

 

 

Walka o pas kategorii lekkiej:
(23-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski (22-8-1, 3 KO, 8 Sub)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:

 

Walka o pas kategorii półciężkiej:
(18-4, 3 KO, 14 Sub) Tomasz Narkun vs Ibragim Czużigajew (15-5, 8 KO, 2 Sub)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:

 

(30-8, 10 KO, 13 Sub) Michał Materla vs Jason Radcliffe (17-8, 11 KO, 4 Sub)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:


14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub) Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski (9-2, 2 KO, 1 Sub)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:


(11-6, 4 KO) Sebastian Rajewski vs Niklas Baeckstroem (11-3 1NC, 4 KO, 4 Sub)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:


(10-7, 3 KO, 4 Sub) Wojciech Janusz vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:


(11-6 1NC, 5 KO, 2 Sub) Łukasz Rajewski vs Donovan Desmae (14-8, 7 KO, 3 Sub)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:

 

(8-4, 6 KO) Gracjan Szadziński vs Francesco Moricca (9-5-1, 2 KO)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:


(7-4, 4 KO) Kacper Koziorzębski vs Hubert Szymajda (9-4, 1 KO, 5 Sub)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:


(5-2, 1 KO, 2 Sub) Patryk Surdyn vs David Martinik (5-3, 2 KO, 2 Sub)

zwycięzca:
KO/TKO/PKT:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Gubernator

Walka o pas kategorii lekkiej:
(23-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski (22-8-1, 3 KO, 8 Sub)

zwycięzca: Borys Mańkowski
KO/TKO/PKT: PKT

 

Walka o pas kategorii półciężkiej:
(18-4, 3 KO, 14 Sub) Tomasz Narkun vs Ibragim Czużigajew (15-5, 8 KO, 2 Sub)

zwycięzca: Tomasz Narkun
KO/TKO/PKT:  PKT

 

(30-8, 10 KO, 13 Sub) Michał Materla vs Jason Radcliffe (17-8, 11 KO, 4 Sub)

zwycięzca: Michałe Materla
KO/TKO/PKT: PKT 


14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub) Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski (9-2, 2 KO, 1 Sub)

zwycięzca: Krystian Kaszubowski
KO/TKO/PKT: PKT


(11-6, 4 KO) Sebastian Rajewski vs Niklas Baeckstroem (11-3 1NC, 4 KO, 4 Sub)

zwycięzca: Niklas Baeckstroem
KO/TKO/PKT: PKT


(10-7, 3 KO, 4 Sub) Wojciech Janusz vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)

zwycięzca: Przemysław Dzwoniarek
KO/TKO/PKT: PKT


(11-6 1NC, 5 KO, 2 Sub) Łukasz Rajewski vs Donovan Desmae (14-8, 7 KO, 3 Sub)

zwycięzca: Łukasz Rajewski
KO/TKO/PKT: PKT

 

(8-4, 6 KO) Gracjan Szadziński vs Francesco Moricca (9-5-1, 2 KO)

zwycięzca:  Francesco Moricca
KO/TKO/PKT: PKT


(7-4, 4 KO) Kacper Koziorzębski vs Hubert Szymajda (9-4, 1 KO, 5 Sub)

zwycięzca: Hubert Szymajda
KO/TKO/PKT: PKT


(5-2, 1 KO, 2 Sub) Patryk Surdyn vs David Martinik (5-3, 2 KO, 2 Sub)

zwycięzca: Patryk Surdyn
KO/TKO/PKT: PKT

  • Lubię to! 1

MQooMYL.png

The Joker Movie GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Urlop

Walka o pas kategorii lekkiej:
(23-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski (22-8-1, 3 KO, 8 Sub)

zwycięzca: Borys Mańkowski
KO/TKO/PKT: TKO

 

Walka o pas kategorii półciężkiej:
(18-4, 3 KO, 14 Sub) Tomasz Narkun vs Ibragim Czużigajew (15-5, 8 KO, 2 Sub)

zwycięzca: Tomasz Narkun
KO/TKO/PKT: TKO

 

(30-8, 10 KO, 13 Sub) Michał Materla vs Jason Radcliffe (17-8, 11 KO, 4 Sub)

zwycięzca: Michał Materla
KO/TKO/PKT: KO


14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub) Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski (9-2, 2 KO, 1 Sub)

zwycięzca: Tomasz Romanowski
KO/TKO/PKT: PKT


(11-6, 4 KO) Sebastian Rajewski vs Niklas Baeckstroem (11-3 1NC, 4 KO, 4 Sub)

zwycięzca: Sebastian Rajewski
KO/TKO/PKT :KO


(10-7, 3 KO, 4 Sub) Wojciech Janusz vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)

zwycięzca: Wojciech Janusz
KO/TKO/PKT: TKO


(11-6 1NC, 5 KO, 2 Sub) Łukasz Rajewski vs Donovan Desmae (14-8, 7 KO, 3 Sub)

zwycięzca: Donovan Desmae
KO/TKO/PKT: TKO

 

(8-4, 6 KO) Gracjan Szadziński vs Francesco Moricca (9-5-1, 2 KO)

zwycięzca: Gracjan Szadziński
KO/TKO/PKT: PKT


(7-4, 4 KO) Kacper Koziorzębski vs Hubert Szymajda (9-4, 1 KO, 5 Sub)

zwycięzca: Hubert Szymajda
KO/TKO/PKT: KO


(5-2, 1 KO, 2 Sub) Patryk Surdyn vs David Martinik (5-3, 2 KO, 2 Sub)

zwycięzca: Patryk Surdyn
KO/TKO/PKT: TKO

 
  • Lubię to! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Walka o pas kategorii lekkiej:
(23-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski (22-8-1, 3 KO, 8 Sub)

zwycięzca: Borys Mańkowski
KO/TKO/PKT: PKT

 

Walka o pas kategorii półciężkiej:
(18-4, 3 KO, 14 Sub) Tomasz Narkun vs Ibragim Czużigajew (15-5, 8 KO, 2 Sub)

zwycięzca: Tomasz Narkun
KO/TKO/PKT:  KO

 

(30-8, 10 KO, 13 Sub) Michał Materla vs Jason Radcliffe (17-8, 11 KO, 4 Sub)

zwycięzca: Michałe Materla
KO/TKO/PKT: KO 


14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub) Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski (9-2, 2 KO, 1 Sub)

zwycięzca: Krystian Kaszubowski
KO/TKO/PKT: PKT


(11-6, 4 KO) Sebastian Rajewski vs Niklas Baeckstroem (11-3 1NC, 4 KO, 4 Sub)

zwycięzca: Niklas Baeckstroem
KO/TKO/PKT: KO


(10-7, 3 KO, 4 Sub) Wojciech Janusz vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)

zwycięzca: Przemysław Dzwoniarek
KO/TKO/PKT: KO


(11-6 1NC, 5 KO, 2 Sub) Łukasz Rajewski vs Donovan Desmae (14-8, 7 KO, 3 Sub)

zwycięzca: Donovan Desmae
KO/TKO/PKT: KO

 

(8-4, 6 KO) Gracjan Szadziński vs Francesco Moricca (9-5-1, 2 KO)

zwycięzca:  Gracjan Szadziński
KO/TKO/PKT: KO


(7-4, 4 KO) Kacper Koziorzębski vs Hubert Szymajda (9-4, 1 KO, 5 Sub)

zwycięzca: Kacper Koziorzębski
KO/TKO/PKT: TKO


(5-2, 1 KO, 2 Sub) Patryk Surdyn vs David Martinik (5-3, 2 KO, 2 Sub)

zwycięzca: David Martinik
KO/TKO/PKT: PKT

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nescio zablokował(a) ten temat
  • Administrator

Wyniki

 

Walka o pas kategorii lekkiej:
(23-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski (22-8-1, 3 KO, 8 Sub)

zwycięzca: Marian Ziółkowski
KO/TKO/PKT: PKT

 

Walka o pas kategorii półciężkiej:
(18-4, 3 KO, 14 Sub) Tomasz Narkun vs Ibragim Czużigajew (15-5, 8 KO, 2 Sub)

zwycięzca: Ibragim Czużigajew
KO/TKO/PKT: PKT

 

(30-8, 10 KO, 13 Sub) Michał Materla vs Jason Radcliffe (17-8, 11 KO, 4 Sub)

zwycięzca: Michał Materla
KO/TKO/PKT: TKO


14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub) Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski (9-2, 2 KO, 1 Sub)

zwycięzca: Zmiana przeciwnika
KO/TKO/PKT: 


(11-6, 4 KO) Sebastian Rajewski vs Niklas Baeckstroem (11-3 1NC, 4 KO, 4 Sub)

zwycięzca: Sebastian Rajewski
KO/TKO/PKT: PKT


(10-7, 3 KO, 4 Sub) Wojciech Janusz vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)

zwycięzca: Zmiana przeciwnika
KO/TKO/PKT:


(11-6 1NC, 5 KO, 2 Sub) Łukasz Rajewski vs Donovan Desmae (14-8, 7 KO, 3 Sub)

zwycięzca: Donovan Desmae
KO/TKO/PKT: PODDANIE

 

(8-4, 6 KO) Gracjan Szadziński vs Francesco Moricca (9-5-1, 2 KO)

zwycięzca: Gracjan Szadziński
KO/TKO/PKT: KO


(7-4, 4 KO) Kacper Koziorzębski vs Hubert Szymajda (9-4, 1 KO, 5 Sub)

zwycięzca: Kacper Koziorzębski
KO/TKO/PKT: PKT


(5-2, 1 KO, 2 Sub) Patryk Surdyn vs David Martinik (5-3, 2 KO, 2 Sub)

zwycięzca: Patryk Surdyn
KO/TKO/PKT: PKT

 

Punktacja

@ Wiktor.  5 pkt

@ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png sebol~  6 pkt

@ Hydroksyzyna  5 pkt

 

Dwie walki nie były brane pod uwagę, ponieważ tuż przed galą nastąpiła zmiana rywali.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin Polityka prywatności Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.