Skocz do zawartości

Wielka rekrutacja na posady na forum

Malinaa.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

wt0TxKW.png

Witajcie,

potrzebuje trochę Waszej pomocy. Wielkimi krokami zbliża się sezon wiosna/lato, a co roku z tego powodu brakuje rąk na forum, które chciały z Nami współpracować i działać, aby jednak nie było pusto. Dlatego ogłaszam szybką rekrutacje, aby dane rangi zapełnić. 🙂

Jeżeli wiesz, że będziesz dysponować czasem wolnym i możesz wnieść sobą coś świeżego oraz co najważniejsze będziesz aktywny/a zapraszam! 😉

VU3jKJf.png Stanowiska na które można składać podania 5d6Uuow.png

VU3jKJf.png Moderator [2]

VU3jKJf.png Grafik [3]

VU3jKJf.png Redaktor [3]

VU3jKJf.pngAdmin Serwera [bez limitu]

VU3jKJf.pngOpiekun Serwera ONLY DD2 [1]

VU3jKJf.png WZÓR 5d6Uuow.png

Na jakie stanowisko startujesz?: 

Imię: 

Doświadczenie: 

Dlaczego Ty?: 

Co sobą wniesiesz na danym stanowisku?: 

Podanie składamy pod tematem.

Jeżeli znacie w swoich kręgach osoby, które mogłyby nas wspomóc to wysyłajcie im temat.

W rekrutacji udział może wziąć każdy. 🙂

• Lubię to! 4

qlU3lUK.gif

• Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

eRka1920

Na jakie stanowisko startujesz?:  Moderator Imię: Kuba Wiek: Za 4 dni 25 Doświadczenie: No jak najbardziej duże 😉  Dlaczego Ty?: Dlaczego ja, hmm, ostatnie moje próby na modku i kid modku kończyły szybko sie przez głupie spiny i nie zgranie ekipy, tym razem tego błędu nie popełnie i nie będę pchać sie w żadne spiny, myśle, że jestem na tyle aktywny, że moge pomóc robić porządek na forum. Co sobą wniesiesz na danym stanowisku?: Realnie to pewnie nie zbyt dużo, odciąże adm

MielCar

Na jakie stanowisko startujesz?: Moderator Imię:  Błażej  Wiek: 30 Doświadczenie: na tej randze żadne.  Dlaczego Ty?:  Dlaczego ja? Chciałbym spróbować czegoś nowego oraz urlopu w tym roku nie planuję no i  wolne popołudnia mam przez większość tyg( chyba , że żona ma wolne). Główny powód to również pomoc ekipie, która jest w jakimś stopniu rodziną 😁😁 Co sobą wniesiesz na danym stanowisku?:  Wnieść mogę w jakimś  stopniu "powiew świeżości " , no i pomogę @ Pyskata pilnow

Malinaa.

Witajcie, potrzebuje trochę Waszej pomocy. Wielkimi krokami zbliża się sezon wiosna/lato, a co roku z tego powodu brakuje rąk na forum, które chciały z Nami współpracować i działać, aby jednak nie było pusto. Dlatego ogłaszam szybką rekrutacje, aby dane rangi zapełnić. 🙂 Jeżeli wiesz, że będziesz dysponować czasem wolnym i możesz wnieść sobą coś świeżego oraz co najważniejsze będziesz aktywny/a zapraszam! 😉      Stanowiska na które można składać podania  Moderator

Na jakie stanowisko startujesz?:  Moderator

Imię: Kuba

Doświadczenie: No jak najbardziej duże 😉 

Dlaczego Ty?: Dlaczego ja, hmm, ostatnie moje próby na modku i kid modku kończyły szybko sie przez głupie spiny i nie zgranie ekipy, tym razem tego błędu nie popełnie i nie będę pchać sie w żadne spiny, myśle, że jestem na tyle aktywny, że moge pomóc robić porządek na forum.

Co sobą wniesiesz na danym stanowisku?: Realnie to pewnie nie zbyt dużo, odciąże administracje jak tylko mogę, będę dbać o porządek na forum jak i w tematach i czuwać nad czatem.

Różyk nie zachwyca aktywnością myślę, że dodatkowa para rąk na modku sie przyda.

I że tym razem nie będzie żadnych afer.

• Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Smutny 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 2

💙 Hej Ruchu nasz, kochany nasz, nie zawiedź nas, nigdy nie opuścimy Cię, i pokaż wszystkim, że Cię stać, zaufaj nam, nie będzie źle. 💙

Ir8Uuyh.png

Na jakie stanowisko startujesz?: Moderator

Imię:  Błażej 

Doświadczenie: na tej randze żadne. 

Dlaczego Ty?:  Dlaczego ja? Chciałbym spróbować czegoś nowego oraz urlopu w tym roku nie planuję no i  wolne popołudnia mam przez większość tyg( chyba , że żona ma wolne). Główny powód to również pomoc ekipie, która jest w jakimś stopniu rodziną 😁😁

Co sobą wniesiesz na danym stanowisku?:  Wnieść mogę w jakimś  stopniu "powiew świeżości " , no i pomogę @ Pyskata pilnować porządku 😁😁

• Lubię to! 5
  • Super! 1

• Moderator
  • Na jakie stanowisko startujesz?: 

Moderator

• Imię: 

Fabian

25

• Doświadczenie: 

Bardzo duże, niejednokrotnie prowadziłem sekcje moderatorską na forum.

• Dlaczego Ty?: 

Swoją osobę przedstawiłem wam zarówno w dobrym jak i złym świetle, oznacza to, że w większości przypadkach byłem sobą i nikogo nie udawałem.

Prowadzenie sekcji moderatorskiej to dla mnie pestka, nie będę miał z tym większego problemu myślę, że będzie to po prostu mała kartkówka przed sprawdzianem.

Wydaje mi się, że moja aktywność bardzo mocno wzrosła od ostatniego czasu a dodatkowo staram się być osobą bezkonfliktową.

Potrafię żartować i zachować się poważnie jednocześnie - choć jedno i drugie nie idzie ze sobą w parze ale uważam, że nie warto płakać nad problemem tylko szukać jego rozwiązania.

Nie mam problemów z tworzeniem zdań złożonych oraz wiem, w którym miejscu powinien zostać postawiony przecinek.

W postach zawsze wyrażam siebie i nie robię niczego pod publikę.

• Co sobą wniesiesz na danym stanowisku?: 

Aktualnie jest jeden moderator na naszym forum, który najprawdopodobniej nie ma tyle czasu prywatnie, żeby poświęcić go na forum - każdy z nas jest dorosły.

Co wniosę szczerze to nie wiem, na pewno mogę zagwarantować wykonywanie obowiązków na czas i przestrzeganie regulaminu, o którym ostatnio częściej słychać.

• Lubię to! 2
  • Super! 1

Na jakie stanowisko startujesz?: opiekun dd2

Imię: Adrian

Doświadczenie: no 7-9🙂

Dlaczego Ty?:  hmm mialem swoje serwery nie tylko w cs co do pluginow pomaga technik chcialbym pomoc w rozwoju serwera gdzie na moje on nie ma nic do dodania na serwer ale regulamin adminow juz by mial sens zeby bylo co najmniej przegrane 360 min tygodniowo i zeby sie tego stosowac bo wiekszosc adminow tylko przeczyta regulamin i robo swoje 🙂

Co sobą wniesiesz na danym stanowisku?: wielkie zmiany z administracja zeby pilnowala regulaminu i innych zmian ktore w nim moga nastapic ewentualnie w dzialaniu serwera rowniez pomoge zebyu był klasyczny dd2 jak do tej pory

• Lubię to! 1
  • Super! 1

• Właściciel

Na posadzie Moderatora postanowiliśmy dać szansę chwilowo @ -FAFA- , gratuluję!

Posadę Opiekuna na próbę otrzymuje @ NieJestemNormalny Only DD2  i również gratuluję. W dzień omówimy szczegóły. 🙂

Zapraszam nadal do rekrutacji. 😉

• Super! 1

qlU3lUK.gif