Skocz do zawartości

Skarga na admina znarkomicie


Bohdan

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mój nick w grze: Bohdan

Skaraga na admina: znarkomicie

Data i czas: 17.02.2023 godzina 16:19

 

Opis sytuacji. Dostałem bana na 1 dzień za rzekome prowokowanie admina. Pisałem na czacie, że ma szybciej biec na BS. Uraziło to jego dumę. A przypominam, że kilka dni temu pisał te same teksty i w dodatku straszył mnie banem na zawsze. W dodatku uważam, że dawanie od razu bana na 1 dzień to przesada. Można dac na 5 minut, godfzinę, trzy godziny, ale na cały dzień za takie coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dociera do Cb jak pisze na say, że masz się ogarnąć to moim zdaniem dzień na przemyślenia będzie idealny

 

176300a1-70fd-428d-a917-30abaef74d19.png

 

Więcej tego było ale na szybko znalazłem tyle 

 

Nie dość, że wszyscy wychodzą z serwera jak wchodzisz bo kampisz 1:30 potem dopiero ruszasz to jeszcze wchodzisz i prowokujesz, nie rozumiem sensu Twojej gry, Już każdy na serwerze błagał, żebyś dostał za kampienie a tu wyszło nieco inaczej 

 

 

Edytowane przez znarkomicie
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, uczencssetti napisał(a):

@ Bohdan  bardzo dobrze, że dostałeś bana za kampienie na respie całą rundę na skrzynce przed B! 

Nie dostałem bana za kampienie, tylko za rzekomą prowokację. 

 

 

A do znarkomicie: też ci pisałem, że masz się ogarnąć. Pisałem, że mam 2 minuty na podłożenie paki. Straszyłeś mnie permem, mimo że nie miałeś racji. Może sobie dasz bana za niesłuszne poganianie do paki kilka dni temu? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bohdan  Pisałam Ci ostatnio na serwerze, że sprawa została wyjaśniona i bez sensu jest drążyć temat. Bana skrócę do 3h, ale jeżeli wrócisz i znowu zaczniesz prowokować, to kolejny ban będzie na 24h.

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.