Skocz do zawartości

[Odcinek 209] HENIEK_HELIKOPTER. pod pytajnikiem


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

Heniek.png.da305bd55b10af48ea15b989775bdd77.png
Latający Heniek odpowiedział na pytania!
 

REDAKTOR & ODPOWIADAJĄCY

fuksiara.gif.023b2187a172486ce3299d9ab1a24b9e.gif   &    Heniek.png.f265044ce38b62e7a3501da2b6c60d88.png


@ Mrs.Fuksiara  &  @ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1

 

Twoim zdaniem najbardziej niedocenioną osobą na forum jest? 
@ Dolores CS 1.6

 

Największy śmieszek na forum? 
@ K4Bum

 

Największy leń naszego forum?
@ [Urlop] GeforceX2230

 

Twoim zdaniem kto jest największym podrywaczem i dlaczego?
@ Pietrek90  Obserwuje go jak bajeruje laski na shoutboxie jak i na serwerze widać ze żadnej nie odpuści^^ (Ostatnia  bajera do Klaudii na serwerze nawet nie znam koleżanki pierwszy raz widziałem na oczy, a Piterski od razu do niej klikać zaczął 😄 
 

Kto jest Twoim przyjacielem na ShoutBoxie, mianowicie z kim najwięcej rozmawiasz?
@ K4Bum  @ Marcin.exe Only DD2 #1  

 

Według Ciebie miss i mister Cs-Maliver.pl to?
@ Paulinkaa Only DD2 #1  @ [Urlop] Psych0  

Według Ciebie kto najbardziej pasuje do siebie z Maliversiaków? 
@ Malinaa.  @ Nescio  

 

Jest ktoś na twojej czarnej liście?
Parę osób by sie znalazło 🙂 ale tak chyba najbardziej to @ sebol~ i @ Tysiek dlatego ze reprezentowali ten serwer a jednak popalili się .. I nie tyle sobie wstydu narobili (chyba.. bo wydaje mi się haxy nie znają takiego uczucia jak wstyd), co Serwerowi czyli nam wszystkim którzy się utożsamiają z The Malivers. Wiec DO PIECA razem z xynem xanaxem i cala ta ferajna. kill.png.24b03c6f8567865210530bf8c4a2dcc1.png

Kogo należy wysłać z forum do psychiatryka?
@ sloneczko :D  @ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1

 

Czym jest dla Ciebie Cs-Maliver.pl?
Bardzo wazna społecznością dla mnie akurat  po ok. 15/18 dość ciężkich latach dla mnie, wróciłem do gry jako takiej przez ten okres ani nie grałem w nic, ani nie byłem związany z żadnym forum.. Naprawdę plejada osób które mi pomogło trochę wystartować z tym wszystkim jest długa. Do kogo bym nie napisał z najbardziej bzdurnym pytaniem czy sprawa zawsze dostawałem pomocna dłoń .. A  naprawdę się zatrzymałem w 2008r jakoś, wiec trochę to wszystko było nowe dla mnie.. zwykła rejestracja na forum mi potrafiła sprawić problem, czy instalacja counter-strike na steamie naprawdę podstawy podstaw.. Pomoc ludzi stad nie oceniona nie ukrywam ze zdziwiłem się trochę w pozytywnym tego słowa znaczeniu ze ludzie tak pomocni tutaj  ..<3 No i na codzień utrzymuje z paroma osobami świetny prywatny kontakt, praktycznie codziennie ze sobą piszemy w wszelakich sprawach nie koniecznie związanych z forum, mam wrażenie ze się znamy kupę lat.. Jest to mega miłe.. 🙂 Wiec wracając do głównego pytanie dla mnie osobiście jest czymś więcej niż zwykła siecią, mega się cieszę ze akurat tu mnie los skierował 🙂 
 

Trzy najbliższe osoby Ci z forum to?
@ K4Bum  @ Marcin.exe Only DD2 #1  @ [Urlop] Psych0  @ Malinaa.  

 

Masz możliwość spędzenia tygodnia na Bali z jedną osobą z forum. Kogo wybierasz?
@ PATI_HELIKOPTERKA.

 

Jak oceniasz wkład administracji w serwery, a jak forum?
5,5+ 
 

Jakiego serwera Ci brakuje na Maliver?
DeatchMatch
 

Gdybyś miał napisać książkę o maliversach jaki byś nadał jej tytuł?
ZŁOTE MYŚLI MALIVERSIACZKÓW (bardziej byłby to tomik)


Gdybyś miał kogoś awansować/zdegradować na dane stanowisko, kto by to był i na jakie?
@ 1922.
 Redaktor @ [Urlop] Psych0 UBT

 

A teraz kilka pytań, z kim poszedłbyś na..
 

Romantyczny spacer po parku?
@ Paulinkaa Only DD2 #1

Gruby melanż?
@ K4Bum

Na piwo do baru?
@ Marcin.exe Only DD2 #1

Film w kinie?
@ Pietrek90

Na finał ligi mistrzów?
@ 1922.

Na spektakl w teatrze?
@ Nescio

Obiad z rodzicami?
@ Malinaa.

Wesele, które odbywa się w Twojej rodzinie?
@ sloneczko :D

Zlot Maliversiaków?
@ [Urlop] Psych0

Koniec świata?
@ PATI_HELIKOPTERKA.

 

Czas na kilka pytań, kogo wysłałbyś do..
 

Do 1 z 10?
@ VORXk8u.png DeMoNo

Do Trudnych spraw?
@ kurier

Do MasterChefa?
@ Malinaa.

Do Serialu Szkoła?
@ sloneczko :D

Do Warsaw Shore?
@ Trututu

Do Jaka to Melodia?
@ aRR

Do Tańca z gwiazdami?
@ Dolores CS 1.6

Do America's Got talent?
@ SuChY Only DD2 #1

Do X Factor?
@ v1p3r Only DD2 #1

Do rolnik szuka żony?
@ Zielok94 Only DD2 #1

Do Familiady?
@ vequu

 

Kogo nominujesz do kolejnego odcinka MPP?
@ Zielok94 Only DD2 #1

  • Lubię to! 3
  • Smutny 1
  • WOW! 1
  • Super! 4

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem kto jest największym podrywaczem i dlaczego?

@ Pietrek90 Obserwuje go jak bajeruje laski na shoutboxie jak i na serwerze widać ze żadnej nie odpuści^^ (Ostatnia bajera do Klaudii na serwerze nawet nie znam koleżanki pierwszy raz widziałem na oczy, a Piterski od razu do niej klikać zaczął 😄 

 

Bo ja lubię w miłej atmosferze grac i gadać do innych oczywiście że do dziewczyn będę się odzywał i nikt nie zabroni xd i robić dobre relacje to chyba dobrze że jest miło fajnie na serwerze a nie tylko strzelać Heniu 😋 Pozdrawiam cię i wszystkich panów,ale szczególnie Kobiety wszystkie 😛🙂Dobra robota podoba mi się 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarudził ale zrobił, dobra robota Heniek!👏

 

22 minuty temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Jest ktoś na twojej czarnej liście?
Parę osób by sie znalazło 🙂 ale tak chyba najbardziej to @ sebol~ i @ Tysiek dlatego ze reprezentowali ten serwer a jednak popalili się .. I nie tyle sobie wstydu narobili (chyba.. bo wydaje mi się haxy nie znają takiego uczucia jak wstyd), co Serwerowi czyli nam wszystkim którzy się utożsamiają z The Malivers. Wiec DO PIECA razem z xynem xanaxem i cala ta ferajna. kill.png.24b03c6f8567865210530bf8c4a2dcc1.png

image.gif.8b05a971562f4f2d91e5c24d07581304.gif

  • Lubię to! 2

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No @ HENIEK_HELIKOPTER. Only DD2 #1  jestem dumna, że dałeś radę! W nagrodę pójdę na ten obiad z rodzicami. :7190_linkpepehype:

  • Ulalala! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.