Skocz do zawartości

#2353 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytanieczwartek.png.331dae55e33a0b78413ec2ca75bff57d.png
Wakacje hmm.. nie jedna osoba marzy o wymarzonym urlopie. 
Czy w te wakacje spełnisz swoje marzenie i wybierzesz się tam gdzie chcesz? 😄 
A może już to zrobiłeś? Jak tak to gdzie?

  • Lubię to! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jestem w trakcie urlopu, jedno miejsce z listy wykreślone.

Mianowicie Berlin 

  • Lubię to! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podróży, to nie za szybko spełnię marzenia a tak to też nie spełnią się w tym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Top Donator Sierpnia

Nie mam wakacji ani urlopu. Pracuje az padne na buzie. A tak na serio mialem jechać na wymarzone wakacje, dopiero w pazdzierniku lub listopadzie ale plany sie zmienily na co innego. Wiec nie zostalo to zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlopu jako takiego nie będę miał. Byłem już w lipcu nad morzem. Co prawda tylko na weekend, ale mi to wystarczyło. Nie biorę go ze względu na to, że nie mam w sumie z kim gdzieś pojechać, a samemu lub siedzieć w domu to mi się nie chce.

BQg80gr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Byłem na urodzinach kuzyna w Warszawie, więcej urlopu raczej nie planuję w te wakacje, chyba że coś mnie do tego zmusi xd

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam zabrac syna w gory i zaszczepic w nim miłość do gór 😛 udalo sie spedzilismy kilka dni w mojej ukochanek Szczawnicy, Radek zdobył swoje pierwsze male szczyty i pokochał góry ❤️

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tam gdzie bym chciał się nigdy nie wybiorę, a wakacje mam za sobą niestety. Jutro lub w sobotę odbieram rowerek więc nawet na miejscu lato może być udane (o ile sił mi starczy) 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.