Skocz do zawartości

Propozycje na serwer ONLY DD2 #2


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witajcie.

 

W tym temacie proszę Was o propozycję na serwer DD2 #2. Chce aby serwer byl bardziej grywalny dlatego moze macie jakieś ciekawe propozycje co zmienić albo co ulepszyć? A może stworzyć classica z 3/4 mapami?

Proszę o Wasze rady i pomysły, które Was zachęca do gry. 🙂

 

 

@ Admin CS 1.6 [Only DD2 #2] Only DD2 #2 zapraszam tym bardziej adminow do dyskusji. 🙂

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Kilka propozycji które można wprowadzić ode mnie:

- Leczenie - gram teraz na urlopie na kilku serverach i widzę, że taki typ servera jest dobrze przyjmowany przez graczy i często są od godzin popołudniowych pełne, ba, niektóre od 6 rano.

- Reinkarnacja - druga rzecz która mogłaby być wprowadzona zamiast powyższego leczenia.

- Utworzyć system rang, które gracz zdobywałby poprzez zabijanie.

- Potka lecząca, dodatek dla ludzi którzy wykupują VIP'a.

- Dodać dźwięki, jak za starych dobrych czasów, kiedy podkładało się bombę, zabijało z kosy czy też ładowało się soczystego headshot'a.

- Darmowy VIP dla osób posiadających steam np. od 22 do 7/8 rano.

- Wprowadzenie wyznaczenie respów na TT, które po minięciu określonego czasu nadawały ostrzeżenia, po czym zabijały delikwenta który by tam kampil.

  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości zgadzam się z przedmówcą - @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka
- Od wielu lat grywam tylko na serwerach DD2 i z tego co zauważyłem, to najwięcej fanu, największe obłożenie slotów itd. jest na serwerach z LECZENIEM. Przyjemna funkcja, nie każdy z niej musi korzystać, ale wprowadza naprawdę sporą "zmienną" do wyniku rozgrywki. 
- można by było dodać "vipa" dla graczy steam, gdzie dostawaliby do wyboru, od 3. rundy ak +dg, lub m4+dg  + w obu wersjach komplet granatów. a może nawet  i +5hp za zabicie 
- dla ulepszonego vipa (tego kupionego) albo w oddzielnej usłudze, podwójny skok - tylko trzeba by było wgrać plugin/zmienić regulamin, by nadużywanie bh, gsj i itd. będzie wiązało się z  restrykcjami.
- pomysł z pluginem ze slapem i odbieraniem hp po np. 5 ostrzeżeniach dla tt za resp też wydaje mi się całkiem spoko
- dodawanie dość często konkursów np. zabij admina z kosy/granata; top najlepszych graczy nocnych, a nawet konkurs na "zbiórki" - za granie w danych godzinach np. 18-20 jak będziesz przez tydzien na 5 losowych screenach zrobionych przez admina, to dostajesz vipa na jakiś okres itd. itd.
 

  • Lubię to! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem klasyk się sprawdza tylko jak jest wiecej niż 10 osób to zaczyna lagować i ludzie powoli opuszczaja serwer, serwerów z leczeniem, svipem i innymi badziewiami jest pełno i nikt na nich nie gra. Fajnie by było zostawić takiego typowego klasyka bo ich po prostu nie ma 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w tych czasach ludzie bardziej grają na serwerach dd2 z nowymi pluginami @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon.png Borówka  już o nich wspomniała 🙂

Mało zostało starych wyjadaczy, którzy grają na klasykach. Teraz większość wbija tam gdzie vip/svip wiadomka najlepiej losowy badz darmowy nocny + system rang, zawsze można jeszcze coś urozmaicić według mnie np jakimiś monetami za zabicie dana ilosc za pake dana ilosc i możliwość kupna za to np skina w grze 🙂

mmiałem u siebie coś takiego według mnie fajnie to wygląda 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.