Skocz do zawartości

#2416 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytaniesobota.png.23784a85b7f7b4c9a2ed592599b18f8f.png
Jak rozpoznajesz toksyczne osoby? 
Jakie zachowanie według Ciebie przejawiają? 
Czy posiadasz w swoim życiu toksyczne osoby?

 

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie da na dobrą sprawę rozpoznać, ale mam takie coś w sobie, że jak spojrzę na kogoś to od razu mi się wydaje, że ktoś jest git albo chujowy. Natomiast, toksyczne osoby to takie, które nie nadają się do życia w grupie itp, bo np.

Chcą być najważniejsi, rządzić, wszystkim wytykać błędy, że są najmądrzejsi itd. Jeśli chodzi o osoby w moim życiu to nie ma takich, są utylizowane natychmiastowo.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME
5 minut temu, Borówka napisał(a):

Natomiast, toksyczne osoby to takie, które nie nadają się do życia w grupie itp, bo np.

Chcą być najważniejsi, rządzić, wszystkim wytykać błędy, że są najmądrzejsi itd. 

 

Dokładnie takie cechy posiadają te babeczki :-crackbob:

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zachowanie - Kiedy druga osoba nie potrafi się zachować, przerywa innym, ubliża ci czy daje ci tak zwane " pstryczki w nos ".
2. Grono znajomych tej osoby - Widząc jakich ma znajomych druga osoba, również można łatwo ogarnąć czy jest toksyczna, np. w momencie jak najbliższy przyjaciel jest z totalnej patologii i razem z tą osobą są bardzo blisko.
3. Opinia innych - Z jakiej strony znają ją inne osoby ? Czy jest dla nich miła?
4. Jak reaguje na twoje poglądy sprzeczne z jej/ego poglądami - Zazwyczaj ta osoba nas po prostu zwyzywa i nazwie jakimś debilem.
 

  • Lubię to! 1

 "𝓛𝓾𝓭𝔃𝓲𝓮 𝓴𝓵𝓪𝓶𝓲𝓪 𝓰𝓵𝓸𝔀𝓷𝓲𝓮 𝓹𝓸 𝓽𝓸, 𝔃𝓮𝓫𝔂 𝔃𝓪𝓬𝓱𝓸𝔀𝓪𝓬 𝓽𝔀𝓪𝓻𝔃.

tumblr_miaafdcvPD1s5w098o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie da się zobaczyć tak o, od razu. Zachowania to nie wiem jak wytłumaczyć ale kiedy już poznaje ta osobe to wiem i widzę kiedy jest toksyczna

Czy posiadam takie? Nie, bo od razu je z życia wyrzucam 

  • Lubię to! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim narcyzm. Jak osoba wychwala sie na wyzyny, a innym umniejsza mimo, że sama mniej robi. Wyszukuje slabe punkty i uderza w nie jak ma w tym interes albo wykorzystuje informacje z ktorych "ofiara" mu sie zwierzała. 

 

Niestety mam kilka takich osób, z racji tego ze to rodzina ciezko wyeliminowac kontakt do zera.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój swojego pozna z kilometra. Całkiem poważnie uważam, że zaliczam się do toksycznych ludzi. Chociaż moje zachowanie polega bardziej na milczeniu w sytuacjach, w których powinnam się wypowiedzieć. Cichy zabójca jest najgorszy, nie polecam sama siebie :pepetoxic:

  • Lubię to! 1

source.gif

Tyle, że nie chcę być jak inne kwiatki
Takie, z których często odrywano płatki...

- chivas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.