Skocz do zawartości

#2419 Pytanie na dziś


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytaniewtorek.png.9179809e5f78be3125bd9b6c143e2c7a.png
Czy dbasz o wygląd butów? 
Jak tak to w jaki sposób?
Czy wygląd butów jest dla Ciebie wyznacznikiem u drugiej osoby? 

(Mówi się, że jak zadbane buty to dbająca osoba)

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie buty. Staram się żeby były czyste, a takie ktore sa mozliwe do wypastowania to lubie miec wypastowane na błysk.

 

Czy wyglad butów jest wyznacznikiem.  Raczej nie. Predzej typ butów. Najbardziej mnie wkurzają baby w butach na obcasie, które stukaja tym jakby były podkute, czasem w robocie mam wrażenie, że sufit się wali. Nie lubie tez butow "emu" 🤮, crocksow i butów sportowych w kolorze czerwonym, w szczególności u faceta. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to mam na to wywalone 😄 jak już są brudne to przetrę szmatką/bąbką i tyle, ale przeważnie nie zwracam na to uwagi. Jak widzę, że są OK, to wychodzę :D

JollyNaturalAsianwaterbuffalo-size_restr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedne buty, na których czystości punkcie mam obsesję. Czyszczę je nawet, jak w nich nie chodziłam. A reszta to dopiero, jak zabrudzę. Nie mam zwyczaju patrzenia w dół na buty innych osób 

source.gif

Tyle, że nie chcę być jak inne kwiatki
Takie, z których często odrywano płatki...

- chivas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wyznacznikiem? Trochę według mnie tak. Inaczej patrzy się na ludzi, którzy mają zadbane chociażby buty.

 

A o buty oczywiście dbam. Służbowe pastuje przed każdą służba, do prywatnych używam też pasty a szczególnie do białych butów. Co jakiś czas przelecę szczoteczką.

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam czyścić jak na robocie i wgl buty szybko mi się niszczą czasem 2 razy w miesiącu muszę kupić w Chińczyku bo szkoda mi kasy na oryginalne z tego względu ze wiem ze je rozwale 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.