Skocz do zawartości

Dołączenie JailBreak


Rekomendowane odpowiedzi

44p8r95.png

 

  • Coś o Tobie: Coś o mnie? Hmm myślę, że rozpisałem się w temacie z powitaniem --->> cs-maliver.pl/topic/38034-obi-wan-kenobi-przybywa/ Może w dwóch słowach wspomnę tutaj o @ BaZyLiszEk . Posiadał już kilka razy serwer JailBreak, były to serwery grywalne, na których było sporo graczy. Serwer posiada nie paczkę podstawową "z neta", a @ BaZyLiszEk  wykonał autorskich wiele modyfikacji. Paczka JailBreak wykonana właśnie przez @ BaZyLiszEk  została swego czasu sprzedana i funkcjonuje do dziś na jednym z większych forum. 
  • Inni Opiekunowie: Drugi właściciel @ BaZyLiszEk , Opiekun @ Numero Tre
  • Typ Serwera: JailBreak 
  • Ilość Slotów: 21 będą gracze, to zwiększymy ilość slotów
  • Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.30:27035/
  • Link Tsarvar: https://tsarvar.com/pl/servers/counter-strike-1.6/193.33.176.30:27035
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Od około miesiąca wraz z @ BaZyLiszEk  szukamy stabilnego miejsca z zaangażowaną społecznością dla serwera. Przez ten czas było to DD2 + mapy de_long,wh,toon,2x2. Przez ten czas serwer posiadał oraz posiada aktywną reklamę. Ostatnie dni rozpoczęliśmy zmianę moda na JailBreak, gdyż jest to mod, na którym znamy się najlepiej i mamy kilkuletnie doświadczenie. Dodatkowo otrzymaliśmy informację z propozycją dołączenia do Cs-Maliver, gdyż nie posiadacie takiego mod'a.
  • Kontakt: Discord obi_wan_kenobi_nowy - Steam https://steamcommunity.com/id/DonRafal123 - PW
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Na rzecz konkursów itp oczywiście.

 

Dodatkowo z racji, że jak już wspomniałem zmieniliśmy moda, więc informuję, że przez pierwsze 2-3 dni serwer będzie w fazie "testów" i wyszukiwaniu ewentualnych błędów. Każdy gracz, który znajdzie błąd i opisze go w dziale na forum otrzyma w zamian Vip'a.  

  • Lubię to! 3
  • Smutny 1
  • Ulalala! 2
  • Super! 3

UoWwstO.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielkie TAK

Podanie ładnie napisane, nie ma takiego trybu na sieci i osobiście jest to mój ulubiony tryb w grze. Bardzo chciałem mieć JB na sieci, na pewno będę tam grywał chłopaki.

Jest was 3, więc raczej z utrzymaniem serwera czy reklamą nie będzie problemu.

Wszystko lux, tylko brać i przyjmować.

  • Super! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za daniem szansy,

+brak jb na sieci, fajnie bedzie czasem wbic i uciekac:P

+nie przyszedles wruciles podanie i wywalone, tylko najpierw zaczales troche sie udzielac tutaj wiec to dla mnie na +

+/- Paczka z neta ale tak jak wspomniales sa wasze przerobki wiec mam nadzieje ze wyjdzie z tego spoko serwerek:)

Siedziałeś u denisa na sieci wiec miejmy nadzieje ze jego nawyki nie przejda na was

3 mam kciuki i mam nadzieje ze serwer jakos rozkrecita 🙂

  • Haha 1
  • Super! 2

 

cucOVY0.gif.41f3a99d94ea6c37f94c65682ebbaf50.gif

tysiek_).png.feb9d8595c0c9ea3512dca62f2521081.png

nesiek_).png.fbff1d7e5f37706707552403e05a1d26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak najbardziej na tak

Znam / kojarzę Bazyliszka, jak miał serwer jb był on jednym z najlepszych i nie był on w żadnym wypadku patologią ( tak jak jb bodzia i anonymusa ), nadal wspominam te miło spędzone chwilę na tym serwerze.

Podanie jest napisane trochę krzywo, ciężko mi się to czyta tak naprawdę, ale i tak widząc wspomnienie o Bazyliszku nic mi nie zmieni opinii, żeby dać na nie

Widać również, że ekipa już nawet solidna, posiadacie naszego kidmoderatora na opiekunie co również odpowiada za jak najbardziej pozytywnym przyjęciem tego podania.

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na pv do mnie bądź @ frytA  w celu ustalenia szczegółów. 

 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.