Skocz do zawartości

Żegnam


Bye

Rekomendowane odpowiedzi

Żegnam się z wami gorąco i serdecznie.

Przez te parę miesięcy poznałem najlepsze osoby na świecie. Dzięki Wam mogłem się uśmiechnąć do głupiego monitora pomimo wiecznie złego humoru oraz dołka. Opuszczam z powodów wszystkim dobrze znanym więc pisać nie będę. Oczekiwałem na jakiś impuls, aby zakończyć grę w cs'a i oto ona niespodziewana, mimo planów na tej sieci, myślę, że to będzie dobry moment aby zakończyć grę w CS'a oraz skończyć z przesiadywanie na forach o tej tematyce. Dziękuje Wam za poświęcony czas na forum. Miłe chwile które przeżyłem na tej sieci. Pamiętajcie wszyscy, że ta sieć jest wyjątkowa. Ja tułałem się po sieciach przez wiele lat, na każej byłem aktywny maksymalnie przez 2 miesiące, ale nie tutaj. Tutaj na maliversach jest ten duch mimo wielu niedogodzeń. Czułem się tutaj jakbym był od lat. 
Pozdrawiam Was i bez odbioru.  Bye :)

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żegnaj botq, teraz już wiesz że nie tak łatwo mnie pokonać bez haxów :) Trzymaj się, gra to jedno a na forum zawsze możesz zaglądać. Boli tylko to zwlekanie z wrzuceniem tego cudeńka na zippyshare.

Spoiler

PS. Tak koszmarnej próby przerobienia ssów jeszcze nigdy nie widziałem,  w dwa dni wiele osób robi tak, że nie widać czy to oryginał czy przerobione :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Forum to forum, możesz siedzieć i zawsze z nami pogadać. :) A co do ss sama nie wiem co się odwaliło... ale cóż, szkoda. :)

Kontakt pewnie będzie ale jak coś to powodzenia piorunek. xd 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.