Skocz do zawartości

taki o 4fun


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Jestem Łukasz mam 25 lat , na co dzień sobie pracuje jak pewnie wiekszość stąd osób lecz w wolnej chwili po długiej przerwie lubię usiąść do cs 1.6 i potworzyć jakieś głupoty 😄

Inni Opiekunowie: -brak-

Typ Serwera: Co tu dużo mówić , 4FUN , dodatkowym modem jakim jest BF2 lecz ja go przerobiłem a co dodałem to :

- dodałem system poziomów maksymalny poziom 101 LVL.

- Diamenty za zabójstwo , za wysadzenie bs`a , rozbrojenie paki oraz za podniesienie ze skrzynki z ziemii

- tzw paczki za killa tzn zabijamy goscia a z niego leci paczka a w niej nagrody ( Nie zawsze leci ta paczka za killa)

- Skiny za diamenty (czyli co duzo serwerów to ma raczej nie musze mówić ) 😄

- 10 odznak i każda po 7 poziomów ma czyli razem 70 odznak . 

- Odznaki dostajemy nie tylko za wbite osiągniecia jak na klasycznym bf tutaj trzeba mieć jeszcze poziom wymagany

- darmowa odznaka 2 poziomu dla gracza a dla vipu 3 poziomu . 1 na cała gre chyba ze reset bedzie

- napisałem szybki sklepik sms do tego serwera

Jeżeli na serwerze coś nie śmiga i są jakieś błędy prosze o pisanie staram sie na bieżąco naprawiać lecz samemu tworzac jest cieżko wszystko wyłapać 🙂

To chyba tak z najważniejszych opcji jeżeli mi sie coś przypomni edytuje .

Reklamę kupię odrazu po dojsciu do sieci bo chciałbym podpiąć się pod bansa i żeby odrazu banowało bo swojego nie chciałbym mieć ;D 

Ilość Slotów: 21

Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.114:27015/

Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?:  Hmmm bo wróciłem do cska , a że kiedyś już tutaj byłem ze swoimi serwerami , starsi użytkownicy pewnie pamiętaja coś wiec czemu by znów nie zasilić waszych szeregów .

Kontakt: forum lub steam

Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: dogadamy sie jak zawsze XD

 

  • Lubię to! 5
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Znam Ciebie i to, co potrafisz zrobić z serwerami to magia, więc jestem zdecydowanie na tak 😄 
Myślałam, że zerobisz gomoda bo byłabym chętna grać mimo, że zrezygnowałam z 1.6. 
+ Ogarnięty serwer 

+/- nowy 😄 

  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+dobrze rozpisane podanko, mod itd.

+wiek

+przeszłość już z nami jakąś posiadał.

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kupieniu czy podniesieniu jakiejkolwiek broni z ziemi, strzelamy z kosy. Nawet jeśli model np. AK47 nam się ustawi to po zmianie broni na nóż & AK, znowu widzieć będziemy to co na filmiku  

Przechwytywanie23213.PNG.a3846162cf02b56e9d24e2d032e2a08e.PNG

 

Zamierzasz jakoś zmieniać położenie HUDa? Mnie osobiście kłuje w oczy trochę, dlatego proponuję dodać [ Własny HUD ]

 

Prócz tego chyba wszystko jest git, fajny pomysł na serwer pytanie tylko czy przyciągnie graczy.

Ja jestem na tak

 

 

  • Lubię to! 1

zababog.PNG.5f5e461d9efa19af81fabc96b560b46e.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Shabaddy napisał(a):

 

Po kupieniu czy podniesieniu jakiejkolwiek broni z ziemi, strzelamy z kosy. Nawet jeśli model np. AK47 nam się ustawi to po zmianie broni na nóż & AK, znowu widzieć będziemy to co na filmiku  

Przechwytywanie23213.PNG.a3846162cf02b56e9d24e2d032e2a08e.PNG

 

Zamierzasz jakoś zmieniać położenie HUDa? Mnie osobiście kłuje w oczy trochę, dlatego proponuję dodać [ Własny HUD ]

 

Prócz tego chyba wszystko jest git, fajny pomysł na serwer pytanie tylko czy przyciągnie graczy.

Ja jestem na tak

 

 

 

Dzięki bardzo za ten błąd,  tak.myslalem żeby zmianę modelu daj w innej funkcji ale coś mnie pokusiło z tym hudem również da się zrobić,  za niedługo siądę do komputera i to naprawie . 

 

#edit 1 i 2 :

- Poprawiłem funkcje zmiany modelu mam nadzieje że bedzie lepiej 🙂 Wrazie co piszcie ! 

- dodalem opcji hud !

@ Shabaddy

 

@ mr_tnctproo aj tam odrazu cod mod hahah 😄 Jeszcze moze jakies przedmioty dodam kto wie 😄

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, `Burdavsky napisał(a):

lubię usiąść do cs 1.6 i potworzyć jakieś głupoty 😄

+ Oooo to my sie dogadamy spokojnie 😄

 

+ z tego co tak czytam twoja rozpiske zmian na bf, to ty z bf zrobiles coda xdd wiec no to juz jest dobry 4FUN 😄

+ reklama bedzie,

+ dobra ilosc slot'ow

 

2 godziny temu, Shabaddy napisał(a):

broni z ziemi, strzelamy z kosy.

to nie bug tylko funkcja xd

 

 

Jestem za 😄

  • WTF? 1

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Spróbować nie zaszkodzi, mam nadzieję że liczysz na dłuższą współpracę.

Zgłoś się do @ Administrator / @ Junior Administrator po dział i szczegóły.

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.