Skocz do zawartości

Skarga na gucio


FuuSho

Rekomendowane odpowiedzi

Moj ziomek dostal perm muta za to ze powiedzial ze admin to cw*l bo sie wkurzył Jego nick to KOMARITO . Według mnie gucio sie ani troche nie nadaje na admina poniewaz potrafi dac muta za to ze porostu go ktos wkurzyl

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Miss Wakacji 2024

to niech kolega napisze skargę 🙂 Sam napisałeś, że zwyzywał admina, to o co chodzi w takim razie? 

  • Lubię to! 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie powinieneś się w ogóle odzywać, bo tyle razy Ci odpuściłem zmutowanie, lub Cie odmutowałem bo ładnie poprosiłeś. Twój kolega jest za Cienki w piętach zeby tak do mnie mówić, jak go w domu nie wychowali do takiego poziomu, zeby wiedzial jakich słów moze uzywac a jakich nie, to nie moja wina. 

 

Druga sprawa nawet nie wiesz jaki twój kolega za co dostał muta, bo Komarito dostał za to ze zwyzywał mi matke i powiedzial ze bedze ja ruchal w 15

  • Lubię to! 1

       Zrzut ekranu 2024-03-23 192940.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale za co perm mute a nie np na 24h

 

 

i pisze skarge za to ze rozdaje darmowe perm muty kazdemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowił ze w 50 ale tak czy siak dajesz muty ludziom co mowią gorsze zeczy na 24 a osoba ktora podaje info i raz zwyzywala osobe ktora irytowala caly server dostaje perma brawo. Np domino wyzywa kazdego nie daje info troluje mute na 24 gosc wszystko robi dobrze tylko raz zwyzywal i perm wes sie naucz byc adminem esssssssse (sorry za kolejną odpowiedz nie chce spamic )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie ma nic gorszego niz zwyzywanie Ci matki, wiec co ty mówisz. Moim zdaniem Temat powinien być juz dawno zamkniety z tego względu, ze on wstawia skarge, mimo ze mu sie nic nie stalo, 2 Nie ma zadnych dowodów na potwierdzenie swojej Skargi, 3 w tym momencie ja wrzucam dowód i twój kolega tak czy siak sobie nie porozmawia. https://mega.nz/file/Zm0XWZ6b#CzXSQO3lvGv17Q2lz4vrtQedmFWoQO8pRYyz872bbUk

 

  • Lubię to! 1

       Zrzut ekranu 2024-03-23 192940.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tysiek zablokował(a) ten temat
  • Właściciel Serwera

Chłopaki, wiecie co to jest kultura? Wchodzisz na serwer z myślę zamiarem pogrania i dobrze spędzenia czasu. To jest gra, rozrywka po co się wyzywać? 

Jaki macie w tym sens, że komuś najedziecie przez internet? 

 

Mamy na serwerze osoby, które pilnują porządku i kultury, bo nie każdy lubi syf 🙂

I tu dziękuję adminom za aktywność i czujność. 

 

W taryfikatorze jest jasno wypisane 

Cytat

Obrażanie/wyzywanie/jazda po rodzicach - GAG/MUTE wedle uznania - BEZ BANÓW

Nie ma na 24, nie ma na 2godziny, nie ma na 3 dni. To zależy od osoby, która to nakłada.

Samo to, że ktoś się dopuścił czegoś takiego to jasne, że musi ponieść kare.

 

@ FuuSho  - nie chodzi tu o Ciebie, tylko o Twojego kumpla, więc on powinien taki temat założyć.

GAG zostaje taki jaki został pierwotnie nałożony. Jeśli Twój kumpel, czyli KOMARITO będzie chciał, aby blokada została zmniejszona musi sam wstawić się na forum i napisać odwołanie z wyjaśnieniem czemu tak zareagował, wtedy wraz z administracją podejmiemy decyzję czy skrócimy GAG.

 

 

 

Pozdrawiam i miłego weekend'u

 

TcW7muz.png

  • Lubię to! 5
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal mute za powod "wkur**ł mnie" perm co jest bardzo dobrym powodem (sr za pisanie drugiej skargi ale poprzednia zostala zamnknięta przed wyslaniem moich dowodow)

https://www.mediafire.com/file/82zt07y8g7bi853/MedalTVCounterStrike220240322192859.mp4/file

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Skarga myśle została wyjaśniona. 

GAG zostaje, a jeśli Twój znajomy chce obniżyć GAG'a to musi wstawić się osobiście na forum i napisać temat odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.