Skocz do zawartości

Propozycja dd2


nirray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować wgranie na serwer pluginu, który niszczy pliki cheaterom. Oto on: http://darkgl.pl/2015/09/06/nowa-wersja-niszczenie-plikow-gracza-czyli-utrudnianie-zycia-cheaterom/

Używało by się tego tylko wtedy gdybyśmy byli pewni, że dany gracz oszukuje :)

Tylko zastanawia mnie to czy przypadkiem nie obciąża on zbytnio serwera, szczerze to się na tym nie znam :P

Oczywiście ciekawi mnie to jakie są wasze zdania na ten temat ;)

Bez spin proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli pomoże to na co bardziej upierdliwych wchodzących na aktywnym, to ja jestem za. Pytanie, czy po wrzuceniu nie polecą za bardzo FPS'y? Na serwie nie ma niby za dużo pluginów, ale pamiętam, że stary amx_destroy trochę obciążał. Ten jest jakiś poprawiony, więc kij wie, jak będzie się zachowywał

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny pod warunkiem , że plugin działa.
Nie wiem na jakiej zasadzie to jest , ale dla mnie to troszkę dziwne.
Co jeśli gracz nie będzie grał na wspomagaczach???
Zwykłe przepraszam chyba nie wystarczy!!!?!!!!?!

Wolałbym , żeby naprawili bądź zmienili plugin z ROUNDSOUNDami
Jeśli raz z nich zrezygnuję , to nie lubię po zmianie mapy ponownie wpisywać " /roundsound " i deaktwować te myzyczki które niektórym przeszkadzają.

 powracając do tego co w temacie ...
Jeśli plugin działa to ok. Jeśli ADMINI ogarną to OK.

Jeśli możecie to wgrajcie to na jakiś próbny serwer ja tak robiłem zawsze na testach.

POZDRO 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja bym nie wchodziła w takie pluginy w ogóle. Mamy bany na cfg, wiem zaraz ktoś napisze, że można sobie go usunąć ale tak samo jak można usunąć cs i ściągnąć na nowo.. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Malinaa. napisał:

Ja bym nie wchodziła w takie pluginy w ogóle. Mamy bany na cfg, wiem zaraz ktoś napisze, że można sobie go usunąć ale tak samo jak można usunąć cs i ściągnąć na nowo.. ;)

 

Usunięcie cfg zajmuje 2 sekundy, reinstal CS'a trochę dłużej. Tym bardziej, jeśli ktoś ma ns, to musi go wcześniej ściągnąć jeszcze

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiam o tym jeszcze z Maliną, opiekunem serwera i podejmiemy decyzję.

 

Z jednej strony jest to dobry pomysł, ale boję się, że niektóre osoby zaczną niszczyć pliki czystym graczom, a tego byśmy nie chcieli. Dlatego nawet jeśli dodalibyśmy go, to zapewne flagę do jego używania dostałyby osoby, którym można ufać.

 

Póki co temat zamknę i niedługo edytuje ten post z odpowiedzią.

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.