Skocz do zawartości

Dołączenie z serwerem DICORD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Kid Moderator
  • Coś o Tobie: Chciałbym spróbować swoich sił z moim serwerem, oraz wesprzeć dalszy rozwój sieci. Mam w planach wspomóc sieć oraz przyciągnąć nowych użytkowników a także zachęcić obecnych użytkowników do platformy discorda . Jestem osobą dość komunikatywną oraz spokojną, co sprawia że rzadko się denerwuje i dobrze dogaduję się z innymi! Moimi zainteresowaniami są między innymi prace redaktorskie discordowe jak i rzeczy komputerowe.
  •  W wolnym czasie zajmuję się swoimi serwerami na discord oraz kanałem na youtube. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na mój temat to serdecznie zapraszam na chat!  
  • Inni Opiekunowie: Dagusiaa  Oraz Dżejpaf na platformie discord! Jeśli będzie trzeba to się zarejestruje
  • Typ Serwera: SERWER DISCORD Z SEZONAMI
  • Ilość Slotów: XXX
  • Link GameTracker/Tsarvar: Brak, lecz mogę dodać stronę i bota do głosowania na serwer
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Chcę wspomóc forum oraz zachęcić użytkowników do platformy discord! 
  • Kontakt: Discord, Instagram
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Jasne że tak
  • Jako dodatkową informację doda, że na naszym serwerze będą odbywać się comiesięczne sezony z nowymi typami naszego serwera! Serwer całkowicie będzie zmieniał wygląd oraz typ serwera. Odbywać się również będą różne konkursy także zapraszam! Jako drugi sezon zrobiłbym sezon o nazwie CS-MALIVER.PL, mam tam ponad 100 użytkowników i myślę że da się zrobić tak aby się zarejestrowali na sieci!
  • WTF? 1
  • Super! 1

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Szczerze mówiąc, to jestem na nie.
 

Jeśli serwer ma dotyczyć sieci i będzie pod nią przypisany, to mam pytanie - po co kolejny, skoro jeden już jest? ;v
Czemu nie pomożesz rozwinąć aktualnego discorda, jeśli masz jakieś dodatkowe pomysły? Myślę, że jest szansa dogadać się z Maliną czy Ogokim na temat jakichś dodatków.

Nie widzę po prostu sensu w posiadaniu 2 serwerów Discord na jednym forum.

  • Lubię to! 2
  • Hajs się zgadza! 1
  • WTF? 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

Głownie chodzi o to że obecny jak dla mnie nie powinien już dawno istnieć ze względu na śmieszną aktywność jednego z właścicieli. Dla mnie jest to odpychające bardzo gdy ktoś potrafił nie kliknąć chociaż raz w forum przez miesiąc czasu jak nie więcej.

Jak najbardziej jestem za tym żeby spróbować z tym podaniem i zobaczyć co z tego wyniknie. Na próbę. Jak nie wypali to w ogóle discorda wywalić i święty spokój 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na nie. 
Mamy discorda już. 
Jestes tam adminem z tego, co widać. 
Nie potrzebujemy kolejnego discord'a 🙂

Już kiedyś malina pisała, jak było podanie z takim dc. 

PS. Reklamowałeś już dziś ten serwer i wydaje mi się, że to raczej ma przynieść Tobie korzyść niż sieci, bo on związany z siecią nie jest 😛 

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważając Twoje podanie, uważam, że zamiast zakładać drugi serwer Discord, lepszym pomysłem byłoby współpracować przy obecnym jako pomocnik lub technik. Jestem przekonany, że taka forma współpracy byłaby bardziej efektywna i korzystna. Jeśli masz jakieś pomysły, pisz tutaj swoje propozycje. Osobiście nie dostrzegam sensu w tworzeniu drugiego serwera.

  • Smutny 1
  • Super! 1

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie wyżej racje mają! 

- Po uj drugi serwer dc? 

- Masz admina na dc forumowym, a na aktywności tam bardziej zależy Sylwunia  niż Tobie 🤣

- Nie za dużo już trochę tych funkcji/rang? 😜 Wszędzie podania średnio to wygląda

 

PS: Darknesss  czekam na reakcje smutny, bo widzę rozdajesz 🤩

 

 

  • Haha 1

UoWwstO.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maniak CSM

Szczerze lepiej rozwijać jeden niż dodawać drugi, to po prostu czysta konkurencja... 

  • Ulalala! 1

ShQ1brS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ogólnie argument, że Ogoki  w ogóle nie wchodzi jest trafny, aczkolwiek to nie jest wlasciciel serwera cs, który musi byc aktywny na forum, aby trzymac pieczę nad działami.

Wydaje mi się, że gdyby Agacie nie podobała się jego aktywność już dawno pozegnalibysmy się z jego serwerem, a tak nie jest.

Dlatego nie widzę sensu kolejną range i kolejny serwer dc 😉

Jestem na nie.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden serwer DC w zupełności wystarczy. Posiadasz Admina na naszym socialu więc na nim lepiej skup swoją uwagę. Uwagi jak i pomysły odnośnie naszego serwera możesz przedstawić naszym Właścicielom którzy  z pewnością cię wysłuchają. 

 

xbdgMJW.png

  • Super! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.