Skocz do zawartości

- ODBANOWANY -Problem z ss`ami


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wiem,że to zabrzmi trochę dziwnie ale sobie gram na dd2 gram wszedłem pod innym nickiem zвyѕzĸo z вogdańca  i tak patrze po chwili gram idę na  longa i ss`y.

Ja mówię no spoko ledwo co się obejrzałem za okno i patrze na lapka i wywaliło mnie na pulpit. Wyłączyłem cs za 2 min i wchodzę w  foldery i patrze,że ja mam fullll miejsca na dysku i,że się nawet ss`y nie zapisały.  

Link do bana http://cs-maliver.pl/bany/ban_list.php

Jaki serwer ?: DD2 

PS: Myślę,że nie bedzie z tym problemów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

Poszukaj przez opcję "szukaj" na całym komputerze prze nazwę mapy. ;)

Daj znać czy znalazło. Jak nie, spróbuj napisać odwołanie w dziale, a w nim poproś admina banujacego jak i członków bl o sprawdzenie demka. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To zwolnij miejsce jak nie masz miejsca? Dziwne bo pisałeś, ze masz miejsce. Wcześniej ss Ci się zapisywaly, więc próbuj albo zrób to co wyżej pisałam. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko sprawdziłem i jest czyste, kierujemy się zasadą, że gdy ktoś nie ma screenów to sprawdzamy demko więc jestem za tym, aby dostał UB.

Może rzeczywiście nie miał miejsca, a na demku zupełnie nic nie widać, nie wiem czemu dostał screeny. ;) DEMKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również sprawdziłem demko i nie ma w nim nic podejrzanego. Masz ub, a temat można zamknąć

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.