Skocz do zawartości

Nasze hobby !


Izuniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dodawajcie swoje zdj podczas uprawiania sportu lub innego ulubionego hobby i opisujcie dlaczego akurat ten sport jak się zaczęło ile tranujesz itp !

To mogę zacząć ja no to tak moim ulubionym sportem jest nożna trenuje od kilku lat jestem piłkarką gram na pozycji obrońcy  Codzinnie trenuje po 3-4 godzin

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, Trenowałem sporty walki Muaithai i Taekwondo ale tylko dla sportu od niedawna zacząłem trenować na siłowni oraz streetworkout a zaczęło się od tego kiedy rzuciła mnie dziewczyna postanowiłem że zacznę coś w sobie zmieniać i zacząłem od wyglądu tak aby ta ... widziała co straciła a oto fotki 1 z siłki a druga taka sobie robiona :P 590b20ff1248f_17362594_421687291510159_1781840363190160256_n1.thumb.jpg.9f1f035560c19e8bd2ddc48605638072.jpg590b21142ae25_17918739_436722810006607_917253246_n1.thumb.jpg.20ae1b2537357969056ee0b69c783766.jpg

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazaru co Ci da to, że wstawisz nie swoje zdjęcie ? :D Pokażesz się w Internecie przed innymi kim to nie jesteś i czego to nie zrobiłeś? Proszę Cię ogarnij się. To, że ktoś wrzucił zdjęcie do netu nie znaczy, że będziesz bezkarny i to nie wycieknie :D Drugie zdjęcie jest @Creating.a ;) Żal mi Cię trochę koleżko hyhyhy. Ogólnie śmiech na sali. Wiem, że to głupie zdjęcia ale to mnie przeraża! Udawanie kogoś kim się nie jest.. Yhhhh

:śmiech:

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sp3cTeR napisał:

Chcecie to macie.
Kilka latek temu jak jeszcze byłem w formie.

Fk5yvvQ.jpg

@Sp3cTeRStary jest progres tylko się do ,,syntolu'' nie zbliżaj :D i czemu kilka latek? nie trenujesz już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kazaru pamiętaj wszystko z głową .
Kręgosłup z kontuzją , łokieć z kontuzją , bark z kontuzją.
Dużo by opowiadać. 
Osiem lat temu urodziła mi się córka i jakoś tak się skończyło.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sp3cTeR napisał:

@Kazaru pamiętaj wszystko z głową .
Kręgosłup z kontuzją , łokieć z kontuzją , bark z kontuzją.
Dużo by opowiadać. 
Osiem lat temu urodziła mi się córka i jakoś tak się skończyło.

@Sp3cTeR Gratuluje :D ale szkoda że te kontuzje przekreśliły, ja ogólnie staram się ćwiczyć ostrożnie ale nigdy nic nie wiadomo, ale dzik niezły serio aż dam ci repke, ja niestety jestem ektomorfikiem i ciężko mi masę uzyskać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • frytA zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.