Skocz do zawartości

Baj :<


nirray

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

niestety nadszedł ten dzień, aby się pożegnać.

Ciężko mi to pisać, bo tak się przywiązałem do tego forum, że maasakra :sercewo:

Jak zapewne ktoś już zauważył ostatnio moja aktywność drastycznie spadła i jak wejdę na forumkę to tylko obczajam to co mam w powiadomieniach.

Przez te ostatnie dni w moim życiu prywatnym dużo się zmieniło, ale najważniejsze dla mnie, że na lepsze!

Nie mam zbytnio czasu, a przede wszystkim chęci, żeby dalej pełnić tę funkcję na forum.

Przepraszam Was za wszystko, jakże i dziękuje za danie mi takiej szansy.

Co by tu więcej pisać :niepewny:

Jak mi się uda to wbije tu kiedyś porobić jakieś reklamy czy pospamować z kimś na sb!

Jeszcze raz ogromne dzięki, bo na forum są zajebiści ludzie i cieszę się, że mogłem tu z Wami przebywać i w miarę się dogadywać.

Przybyło trochę zielonych ludków i na 100% nie będą mieli problemu z ogarnięciem wszystkiego ;)

Trochę zabrzmiało jakby beze mnie mieli sobie nie dać rady, a wcale tak nie jest! 

Pozdrowionka i cześć! :żółwik:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda że odchodzisz :/

Zaglądaj czasem do nas!  3maj się !

                                                                                                                                                                  76561198310491962.png                                                                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilis juz było ;)

Powodzenia w życiu prywatnym! 

 

Cześć!

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No nic, dzięki za wszystko! :wstydzioch:

Czasem nas odwiedzaj, jak znajdziesz czas i ochotę. :P 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Say what? Paczam temat "baj" i w głowie "Pewnie ktoś się poddał po moim hejcie xd", a tu taka przykra niespodzianka :/ Jak to przy pożegnaniach czas lekko powspominać (lekko, bo jednak nie jest pogrzeb >.<). Sam wiesz, że Ciebie poznałam jako drugiego (takie szczęście rudych, że zawsze drudzy). W porządku chłopak z poczuciem humoru i odpowiedzialności. Mimo, że mnie nie było na forum to jednak dzięki, iż Ty byłeś. Trochę się tutaj narobiłeś i to było widać, bo przykładałeś się do swojej rangi. Nie ma ludzi niezastąpionych, ale z każdym odejściem odczuwa się brak tego kogoś, kto do tej pory był.

 

Mówisz, że poukładało Ci się w życiu i to pozytywnie. Cieszy mnie ta wieść i życzę Ci jak najlepiej! Przeczuwam, że chodzi o dziewczynę, więc (na ślepo!) życzę Wam szczęścia oraz wytrwałości, abyście szli tylko do przodu, a Tobie nieschodzącego z ust uśmiechu, trafnych decyzji i niezapomnianych przeżyć. Sayonara! I nie zapomnij o tej blondi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.