Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×
Szybka rekrutacja na Redaktora | Grafika | Typera! ×
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT.

Skarga na KOKSA I 7331


Striker

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: StrikeR
Nick oskarżonego: Koks i 7331
Powód skargi: Koksowi nie chce się sprawdzać ludzi ponieważ on twierdzi że nie jest jedynym adminem na serverze i nadal gra. A 7331 robi reconecty...
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): Ewentualnie może ktoś poświadczyć 
Proponowana kara: Zabrać im admina po co tacy ludzie biorą się za taka rolę jeżeli z niej się nie umieją wywiązać
Wyjaśnienia:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę potwierdzić to brak reakcji ze strony Koksa na zgłoszenia. Co do reconnectów to powiem szczerze, że to nie jest jakiś problem. Zawsze przybywa o jeden frag więcej :D A czy ktoś je robił? Nie zauważyłam. Dostarcz demko i je rozpisz, a co do braku reakcji na zgłoszenia to opiekun może podejrzeć w logach (albo oskarżyciel znowu rozpisze demko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do skargi, myślałam, że będzie wiadomo iż nie można używać reconecta. Co to za sprawiedliwość jak ktoś żyje dwa razy podczas 1 rundy? Ludzie błagam... Do tego admin, koślawo to wygląda. 

Dopiszę to do regulaminu, bo sama nie lubię takich sytuacji i myślałam, że mieści się to w punkcie "utrudnianie gry" ale dla jasności dopiszę i konsekwencji w tej sytuacji nie mogę wyciągnąć.

Co do tego, że dany admin nie chce banować i woli grać bo są inni jeszcze admin, proszę o wypowiedź @koks5.

Dodatkowo @Striker podaj dokładną godzinę zdarzenia.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze trochę po fakcie, aczkolwiek sam niejednokrotnie byłem świadkiem robienia reconnectów przez 7331. Co do koksa5 to jako admin ma raczej obowiązek sprawdzić gracza zgłoszonego przez kogokolwiek, zwłaszcza jeżeli w momencie zgłaszania jest jednym aktywnym adminem na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robie jak trzeba gościu jest odpalony to daje a jak nie jest to nie Striker ktoś zabije to piszę że gościu jest odpalony ja Patrze a on nic nie ma  

koks5 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeden przypadek że dużo ludzi skarżyło się na u@ *na tego samego użytkownika przez różne osoby*  wtedy poprosiłam koksa o pomoc ponieważ jeszcze nie umiem 10/10 amxx menu a on powiedział coś w stylu "To po co masz admina" i ostatecznie nikt nic z tym nie zrobił. Taka sytuacja :I

Edytowane przez Klaudia*-*
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Widzę brak zainteresowania już ze strony @Striker

Admini macie pomagać sobie wzajemnie! Przez takie głupoty tracimy graczy jak i serwer renome, a ja nie bede na to obijetna i jak w końcu będzie odpowiednia skarga z dowodami to konsekwencje poniesie dana osoba. 

Skargę na ten moment muszę odrzucić.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.