Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Podanie majster

majster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Wojtek
Nick: majster
Link do gametrackera:https://www.gametracker.com/player/majster/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:http://banid.pl/kto?to=0:0:191974264
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:Uważam ,że szukacie adminów a ja mogę się przydać :)
Mikrofon(TAK/NIE):Tak ale coś mi się ścina
Czy miałeś kiedyś Admina?:Tak
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Tak
Znajomość Komend Amxx?(0-10):6/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak
Coś o sobie:Jestem Wojtek to już wiedzie lubię grać w piłkę byłem adminem 15 razy ;)
Płatność: Tak napewno ;)

POZDRAWIAM 

Gdzie banid/gt? Podanie pisane na kolanie. 

Będziesz płacił to pewnie cię wezmą. :^)

Oczywiście,że NIE.

@Godziny na serwerze trzeba nadrobić. Mało o sobie,podanie świadczy o Tobie,mało się zaprezentowałeś,mało będziesz wkładał od siebie. 

@Gdy patrzyłem nie było GT/BANID'A. 

Chcecie,bierzcie chłopa,na serwerze jest AC także..zbytnio nie ma nikogo spalonego także.. :]

Może na coś się przyda lel.

• Lubię to! 2

Jestem na NIE.

Osobnik (?) nawet nie potrafi pisać dobrze w naszym języku (wieDZie, zamiast wiecie). Interpunkcja też leży, tak samo składnia. Nikogo nie obchodzi ile razy byłeś adminem, miałeś napisać coś o sobie, a nie o swoim doświadczeniu, bo nie byłeś o to proszony w tym podpunkcie. Nie chciałbym aby ktoś taki reprezentował sieć Maliver.

bdZhI3Xg.jpeg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin Polityka prywatności Warunki użytkowania Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.