Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×
Szybka rekrutacja na Redaktora | Grafika | Typera! ×
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT.

Poradnik/tricki/skany.


dame

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dzisiaj chciałbym wam zaprezentować kilka fajnych trickó/skanych na róznych mapach w grze Counter Strike : Global Ofensive. Wszystkie poradniki/filmki są robione w 100% przeze mnie kanał również jest mój. Więc co zapraszam do oglądania ;) .

Pierwszym trickiem/skanem będzie to skan na auto na nowym dust 2 jest on bardzo przydatny według mnie jeśli wiesz że ustawia się tam przeciwnik  ;) .

Czas w filmie: 0:28

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drugim skanem będzie to skan też na samochód na dust 2 tylko na inną pozycje możecie oddać 2 skany może jeden z nich wam siądzie ;) .

Czas w filmie: 0:58

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trzecim skanem będzie to skan na boksy w ciemni na dust 2 gdzię teraz często ustwiają się przeciwnicy :D .

Czas w filmie: 1:27

 

 

Link do filmu : 

 

Mam nadzieję że poradnik się spodobal ;) .

Pozdrawia Dame .

 

  • Haha 1

sygnatura.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.