Skocz do zawartości

hey


Sarsa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Sara i liczę sobie już x lata. Jak na swój wiek do dziś uważam Siebie za pogodną, szczerą i miłą osobę mającą swój świat i swoje kredki. Pochodzę z woj. Wielkopolskiego, a dokładniej miasta Poznań. Na co dzień pracuję i studiuję na ostatnim roku kierunku bezpieczeństwo narodowe. Interesuję się sportem - bieg, rollerblade, siłownia; to mój codzienny obowiązek. Po za sportem również mam swoją pasję, którą jest muzyka, rysowanie oraz motoryzacja.  Jestem osobą sumienną, lojalną, pracowitą i bezkonfliktową. Cenię sobie ład i porządek w życiu codziennym, ponieważ w bałaganie nie potrafię się skupić. Moją mocną stroną jest pracowitość i punktualność. Zawsze staram się dać z Siebie 200% oraz wypełniam swoje obowiązki sumiennie i należycie. Zawsze można na mnie liczyć i jeżeli czegoś potrzeba, służę pomocą. Cechuje mnie także wysoka kultura osobista i podejście do danej sprawy, w której staram się działać bezkonfliktowo. Znam zasady ortografii i interpunkcji, więc z wypowiadaniem się nie mam problemów. W sumie wiem, że pisząc powinno pokazywać się w swoje dobre strony, ale również chciałabym opisać i te złe, ponieważ jestem tylko człowiekiem, a jak to on zawsze ma swoje za uszami. Pierwszą najważniejszą dla mnie wadą jest zazdrość, potrafię być zazdrosna o wiele aspektów i czynników, aczkolwiek nigdy nie byłam zazdrosna o człowieka - bardziej o to, co posiada. Zaznając spokoju duchowego czasem uwielbiam przyjmować krytykę - uznaję to za wadę, ponieważ nie potrafię dostrzegać porażek, a czasem naprawdę są one dużo cięższe niż pochwały. Mówiąc wprost jestem również nieśmiałą osobą, zawsze lubiłam stać w cieniu i robić to co do mnie należy. Chyba nie powinnam opatrywać tego tekstu jakimś komentarzem bo „ludzie” i tak wiedzą lepiej niż ja. Ale coś tym „ludziom” powiem. Lubię otaczać się osobami inteligentnymi. Ludźmi z wielkimi sercami. Ludźmi, którzy szanują to, że mam ochotę być dobrym człowiekiem. Bo mi tak dobrze w tym życiu dzięki temu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widzialem tu tak ladnego i dlugiego przywitania.
Baw sie u nas dobrze i zapraszam na DD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Witam ^_^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Hej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Siemka :)

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.