Skocz do zawartości

MISTRZOSTWA EUROPY - FINAŁ (PIŁKA RĘCZNA)


Tysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel Serwera

Witajcie Sportowe Świry Piłki Ręcznej! :)

Postanowiłem, że będę wrzucać tematy z wszystkimi ważnymi informacjami/meczami dot. TYLKO piłki ręcznej

gdyż jest to mój ulubiony sport i sam go trenuje.

W pierwszym temacie chciałbym napisać o ostatnim spotkaniu, ważnym, gdyż był to FINAŁ MISTRZOSTWA EUROPY (odbył się: 28.01.2018 - tj. niedziela, godzina: 20:30). Hala, w której odbywał się mecz znajdowała się w Chorwacji, a dokładna nazwa hali to: "Arena Zagreb"

Jeżeli oglądałeś(aś) SZACUNECZEK!

 

Finał grała - Hiszpania ze Szwecją.

Skład Hiszpanii:

(NUMER | ZAWODNIK)

  • 13 JULEN AGUINAGALDE
  • 16 ARPAD STERBIK
  • 9 RAUL ENTRERRIOS
  • 24 VIRAN MORROS (KARA 2 MINUTY)
  • 11 DANIEL SARMIENTO
  • 21 JOAN CANELLAS
  • 3 EDUARDO GURBINDO (KARA 2 MINUTY)
  • 7 VALERO RIVERA
  • 30 GEDEON GUARDIOLA
  • 29 AITOR ARINO
  • 53 DAVID BALAGUER (Rzucił najwięcej bramek w swojej drużynie, bo aż 5!)
  • 44 RODRIGO CORRALES
  • 31 IOSU GONI
  • 10 ALEX DUJSZEBAJEW
  • 49 FERRAN SOLE (3 GOLE RZUCONE Z KARNEGO)
  • 55 ADRIA FIGUERAS

 

Skład Szwecji:

(NUMER | ZAWODNIK)

  • 12 ANDREAS PALICKA
  • 18 FREDRIC PETTERSSON
  • 10 NICLAS EKBERG
  • 32 MATTIAS ZACHRISSON (KARA 2 MINUTY)
  • 36 JESPER NIELSEN (Rzucił najwięcej bramek w swojej drużynie, bo aż 5!)
  • 20 MIKAEL APPELGREN
  • 24 JIM GOTTFRIDSSON
  • 15 HAMPUS WANNE
  • 65 LUKAS NILSSON
  • 31 VIKTOR OESTLUND
  • 7 MAX DARJ (KARA 2 MINUTY)
  • 9 JERRY TOLLBRING
  • 5 SIMON JEPPSSON
  • 2 PHILIP HENNINGSSON
  • 25 LINUS ARNESSON

 

Wynik po pierwszej połowie był następujący: 12 dla Hiszpanii oraz 14 dla Szwecji

Ostatecznie byłem zaskoczony, że Szwecja po pierwszej połowie wygrywała z Hiszpanią, gdyż byłem pewny, że Hiszpania będzie prowadzić po pierwszej połowie z przewagą min. 3 punktów. Więc tutaj z mojej strony wielkie BRAWA dla Szwecji za to, że mieli tą przewagę, a jak wiemy przewaga nad przeciwnikiem daje bardzo dużo w psychice i nastawieniu do gry, i to jeszcze 2 punktami, aczkolwiek w drugiej połowie Szwecja kompletnie nie dawała sobie rady z Hiszpanią, a za to Hiszpania pokazała klasę, jak na MISTRZA przystało. Niesamowite było to jak Hiszpania zagrała w tej drugiej połowie, świetnie się oglądało, wiedziałem, że nie pozwolą sobie, aby przegrali w tak ważnym spotkaniu. Końcowy wynik był taki: 29 23, zapytacie kto wygrał? Hmm.. odpowiedź jest prosta HISZPANIA!

Tutaj macie taki "skrócik" meczu, aby sobie zobaczyć, jak gra wyglądała po obu stronach.

 

Reasumując, spotkanie mnie się fajnie oglądało, świetne rzuty po obu stronach, wiele ciekawych zagrań, sposobów zaskoczenia rywali. Czekam na kolejny podobny mecz, nie koniecznie w wykonaniu tych drużyn, gdyż są równie dobre drużyny na świecie, które przyjemnie się ogląda.

 

Tak, jak pisałem u góry, będę wstawiać takie tematy tylko, gdy pojawią się nowe mecze, informacje o PIŁCE RĘCZNEJ.

 

 

Źródło: http://sport.tvp.pl/event?event_id=2542506

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł :D najważniejsze informacje wypisałeś, napisałeś coś od siebie, ale nie za dużo, dzięki czemu przejrzystość tekstu potrafi przyciągnąć czytelnika.

Skrócik też obejrzałem. Plusik. :] 

 

Czekam na więcej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.