Skocz do zawartości

Turniej


beprobecool

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem zbyt długim bywalcem na serwerach Maliver, ale może można by zorganizować jakiś turniej mix'owy 5v5? ;) 
Myślę, że chętnych byłoby trochę, a przynajmniej zebrały by się ze 4 drużyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz serwer do tego? :v Trzeba by zorganizować zapisy, wypisać nazwy drużyn, rozpiske meczów, członków i czasów. W ciul roboty z tym, ale mogę wziąć udział, pozostaje zobaczyć co reszta na to.

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serwerem nie ma problemu :)

10zł miesięcznie za prywatny 5v5 to żadne pieniądze :) Mogę wykupić.

Ważne czy są chętne osoby do grania mixów, bo ja z tego czerpię największą przyjemność:P Czasami przeraża mnie prawie 30 osób na serwerze :D To rzeź :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na początku możemy zrobić max 4 drużyny. Więcej nie ma sensu, gdyż pewnie i tak będą problemy z frekwencją. Jednakże... jeśli zgromadzili byśmy drużyny to zostały by wyznaczone terminy meczy wcześniej ustalone z graczami drużyn mających rozegrać dany mecz. Jeśli w danym dniu drużynie brakowało by jednego zawodnika, OK, jeśli brakowałoby dwóch to wtedy drużyna przegrywa mape walkowarem. 

 

System rozgrywek mógłby być rozgrywane w trybie Bo3 do 16 wygranych rund. 15 rund połowa jak w cs go. W razie dogrywki byłoby rozgrywane dodatkowe 6 rund. ;) Wszystko się da zrobić. 

 

4 drużyny. Dwa mecze półfinałowe, mecz o 3, finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Srebrny Typer ME

i co tam jak tam? Odświeżam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J/w jezeli bd chetni to dla mnie nie ma problemu z udzialem. A serwer wynajac to moze wystarczy dla adminow 1s1k napisac. Moze udostepnia serwer. Mamy wiele serwerow z tego hosta wiec nie powinno byc problemu mam nadzieje. Bardziej bym prosil, aby administracja sieci troche sie wypowiedziala co sadza na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Planujemy turniej ze względu na urodziny sieci, dlatego śledźcie uważnie forum. :) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.