Skocz do zawartości

Dudeee


Dudeee

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Maciek
Nick:Dudeee
Wiek:17
Link do gametrackera: http://www.gametracker.com/player/Dudeee/91.224.117.74:27395/
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:Np taki Sanczo jest na afku an cziter gra na serwerze i musze isc po jakiegos innego na forum, a to troche zajmuje,Chcialbym wniesc atmosfere i pobanowac "haxow"
Mikrofon(TAK/NIE):Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?:Nie
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:Nie, ale lookne na Yt wiec luz
Znajomość Komend Amxx?(0-10):Lukne Yt
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):Tak
Coś o sobie: Maciek, 17 lat, gram w noge w druzynie Pogon Lebork(Pomocnik) Interesuje sie troszke tez Moto,Gram codziennie tak po 5,6 h,1.6 is my love <3 i to chyba wszystko ,)Jestem ogarniety i bd wiedzial wszystko o adminowaniu, chce po prostu sporobowac jesli wyjdzie to wyjdzie jesli nie to nie :)
Płatność(SMS/Przelew/):SMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pograłeś jeden dzień i podanie piszesz ? 

Na wielkie nie xd:P

// Admin który nie zna podstaw to żenada 
Weź pograj poucz się i tyle admin to nie tylko ranga ale odpowiedzialna funkcja 

Edytowane przez ♛ Fanaticc. ♥
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzbudziłeś mojej sympati, gdy zapytałem na serwie Dudee ty na prawde masz 17 lat? To ty odpyskowałeś "Nie, 17,5 -.- " 
Druga sprawa, z twojego zachowania na prawdę nie powiedziałbym że masz 17 lat. 
Po trzecie nie widziałem Cię jakoś często na serwie.
Prawdą jest to że na forum zgłaszałeś cziterów może pare razy i zazwyczaj to ja wchodziłem i banowałem :)
A to "ogl na yt" jest dla mnie komiczne :)

Jestem na NIE :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzbudziłeś mojej sympati, gdy zapytałem na serwie Dudee ty na prawde masz 17 lat? To ty odpyskowałeś "Nie, 17,5 -.- " 

Druga sprawa, z twojego zachowania na prawdę nie powiedziałbym że masz 17 lat. 

Po trzecie nie widziałem Cię jakoś często na serwie.

Prawdą jest to że na forum zgłaszałeś cziterów może pare razy i zazwyczaj to ja wchodziłem i banowałem :)

A to "ogl na yt" jest dla mnie komiczne :)

Jestem na NIE :)

Tak samo .

bV3xnyb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to "ogl na yt" jest dla mnie komiczne :)

 

 

Co w tym komicznego? Skoro nie ogarnia to gdzie ma się uczyć? Logiczne że musi poogladac tutoriale, poczytać na necie etc. Nie każdy musi od razu wszystko umieć.

 

Ja jestem na TAK:

Adminów jest sporo, ale nadal za mało,

Można dać szansę, niech się uczy.

 

 

Tak samo .

Nie kopiuj od kogoś, podaj swoje powody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten tekst "np sanczo jest na afku i muszę iść po innego admina" jestem na nie. Gram często a nawet bardzo często a to że byłem na afku to znaczy że co? Że nie mogę iść się spokojnie wysrać?? Po drugie nie słyszałem żebys coś mówił na servie więc nie kłam o mikrofonie. Ogromne nie najbardziej za to że zrobiłeś ze mnie wielkiego złego bo byłem na afku i musiałeś iść po innego admina. NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Powody up

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale jestem na nie: 

Mała aktywność na serwerze 

Mała aktywnoś na forum.

Konto założone dzisiaj. 

Ale...... Proponuje abyś posiedział trochę na forum, zapoznał się z nami, powypowiadał się a jak to wszystko zdobisz, złóż podania np : za tydzień a myślę że większość osób na tej sieci zobaczy że zasługujesz na admina i będą na tak ! :D Powodzenia wierze w ciebie :D 

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.