Skocz do zawartości

Witam!


PrzybyszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam na imię Mateusz, mam 17 lat. Mieszkam w okolicach Warszawy. Interesuję się sportem, grafiką komputerową oraz informatyką. Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym. Moją ulubioną dyscypliną sportu jest piłka nożna. Trenuję ją w miejskim klubie w małym miasteczku, w którym również mieszkam. Jestem bardzo miłą i sympatyczną osobą, która dąży do postawionego celu, wie ja należy się zachować w danej sytuacji, ma swoje plany i ambicje. Na sieć trafiłem przypadkiem przeszukując zakamarki internetu. Można mnie znaleźć na serwerze OnlyDD2. Nie będę was już zanudzał zbędnymi szczegółami. Jeszcze raz witam całą Administrację oraz wszystkich Użytkowników i liczę, że spędzę z wami miłe chwile na forum oraz serwerach, pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

Biol-Chem jak ja! Grafik potrzebny, wiec zachecam do podania! :)

Wielkie HEJ! Miłej zabawy, zapraszam do konkursów na forum jak i na serwerach. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.