Skocz do zawartości

[Próbny wywiad] #6 Gwynbleidd


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie czytelników cs-Maliver.pl dzisiejszym bohaterem wywiadu pozostał Kuba (Gwynbleidd) dziękuje mu jeszcze raz za poświęcony czas. :) 

Redaktor: Creating.                                                                                                              Bohater: Gwynbleidd
 
 
Creating. : Witam, dziękuje Ci że zgodziłeś się przeprowadzić ze mną wywiad. Zacznijmy od podstawowego pytania, powiedz nam jak się nazywasz, ile masz lat i skąd jesteś?
 
Gwynbleidd : No siema. Zwe się Kuba, lat mam 17, jestem ze wsi Ustronie, mała wioska, kiedyś była cicha, ale teraz ta autostrada, szok.
 
Creating. : W małej mierze rozumiem twój bół, niedaleko mnie budują obwodnice i też koloro raczej nie będzie. Dobrze, gdybyś mógł powiedz nam jakie masz hobby?
 
Gwynbleidd : Różne sporty, piłka, rowery, motocykle, deskorolka, są również ćwiczenia siłownia, bieganie etc. Z tego wszystkiego najbardziej lubię przejść się na rampy ze znajomymi.
 
Creating. : Czyli pasjonujesz się sportem, czy w Ustronie jest możliwość gry w jakimkolwiek klubie lub rozwijanie swoich pasji. Chodzi mi o obiekty typu orlik, stadion lub coś innego co właśnie na to pozwala. 
 
Gwynbleidd : Tak, 8 km ode mnie jest szkoła, która posiada Orlika oraz boisko, grałem tam w klubie, lecz już mi się nie chce, skończyłem tam szkołe i nie mam czasu jechać 8 km rowerem.
 
Creating. : Rozumiem, sam mam lekkie problemy z wyborem jak i dojazdem do jakiegokolwiek klubu. Opowiedz nam jeszcze o siłowni, czy wiążesz z tym jakąś przyszłość? 
 
Gwynbleidd : Przyszłość? Nie, ćwiczyłem kiedyś intensywnie, kontunzje czasem to utrudniały, lecz dawałem radę, potem nastąpiła kontuzja kolana przez którą musiałem odpuścić. Teraz jedynie raz w tygodniu zrobię trening.
 
Creating. : Przykra sprawa, ale nie poddawaj się warto się spełniać. Odskoczmy od tematu sportu, jakiej muzyki lubisz słuchać?
 
Gwynbleidd : 
Z muzyki najbardziej lubię rap, ale słucham również reggae, rock i ogólnie to, co wpadnie w ucho.
 
Creating. : Masz swój ulubiony utwór i wykonawcę?
 
Gwynbleidd : Green Smiley
Nawet dwóch - Kali - Penga, Alan Walker - Sing Me To Sleep.
 
Creating. : Kali często towarzyszy mi przy ćwiczeniu, jego muzyka na prawdę mnie motywuje. Masz 17 lat więc uczysz się w szkole średniej, jest to liceum czy technikum?
 
Gwynbleidd : Jest to technikum elektryczne tzw. Elektryk.
 
Creating. : Dlaczego wybrałeś akurat ten kierunek? Czy chcesz pracować w tym zawodzie gdy ukończysz szkołe?
 
Gwynbleidd : Dlatego gdyż interesuję się informatyką, i jest tam wiele ciekawych rzeczy. Tak, gdy skończę szkołę chcę iść dalej w tym zawodzie.
 
Creating. : Dobrze przejdźmy na inny temat. Który dzień tygodnia jest Twoim ulubionym i dlaczego? 
 
Gwynbleidd : Nie mam takiego dnia, dlatego że każdy jest do dupy.
 
Creating. : Dlaczego każdy? Warto mieć nadzieje, że następny będzie lepszy! Masz może rodzeństwo?
 
Gwynbleidd : Niestety mam, siostre.
 
Creating. : Jest od Ciebie starsza czy młodsza?
 
Gwynbleidd : 3 lata starsza. 
 
Creating. : Dlaczego niestety? Nie lubicie się? Przecież brat zawsze powiniene troszczyć się o swoją siostre czy to starsza czy młodsza. 
 
Gwynbleidd : Bo mnie bardzo często denerwuje, kocham ją bo to siostra, ale czasem często potrafi mi nerwy zepsuć.
 
Creating. :  Jak to rodzeństwo nie zawsze jest wesoło ale zawsze jest miłość i się dba o siebie, przejdźmy może w świat internetu. Opowiedz nam jak trafiłeś na naszą sieć?
 
Gwynbleidd : Na forum trafiłem przez Maline i flivera, szukałem sobie forum do siedzenia, i pojawiło się to, wchodzę a tu oni, i tak się zaczęła moja kariera tutaj
 
Creating. :  Porozmawiajmy o modach w csie. Który mod jest Twoim ulubionym? Od którego zacząłeś grę? I czy któregoś brakuje ci na cs-Maliver.pl
 
Gwynbleidd : Zacząłem grać na modzie Diablo II, był to epicki serwer, niestety właściciel wyjechał, a osoby wskazane do opieki zawiodły, gdy wrócił serwera nie było i zostawili go z problemami. Potem zacząłem grać na CoD MoD'zie, niestety pierwszy CoD na jakim grałem upadł po kilku latach, następny serwer z tym modem trzymał się przez 2/3 lata, lecz właściciel sieci i wszystkich serwerów zrezygnował, ludzie chcieli aby oddał to nam - użytkownikom, lecz niestety za dużo pieniędzy w to włożył i jedynie mógł sprzedać sieć + serwery z paczkami, była zbiórka ale niestety nie udało się zebrać wymaganej kwoty. Na Maliversie brakuje mi dokładnie tych modów, tylko że te paczki można jedynie odkupić.
 
Creating. : Masz piękną historie, z tego co wyczytałem to gdy już trafisz na sieć jesteś w niej do samego końca. Mam nadzieje że u nas również tak będzie tylko, że bez końca. Może kiedyś powstanie taki mod, ciekawie by było bo to na prawdę przyciąga graczy, którzy lubią się bawić. Opowiedz nam o swoim nicku? Jak powstał?
 
Gwynbleidd : Szczerze mówiąc mam jeden nick, na forum na nim nie jestem, jedynie na steam. Reaper Of Souls na polski "Żniwiarz Dusz". Z tym nickiem jest od 2k13, powstał dzięki tłumaczowi google i odrabianiu lekcji z angielskiego. W 2k12 zacząłem grać w cs'a i myślałem nad nickiem, potem zacząłem różne słowa tłumaczyć i grałem wpierw na Scream Souls "Krzyk Dusz", następnie w wakacje siedziałem na żniwach i pomyślałem sobie jak to jest po angielsku, i zacząłem tłumaczyć i w innych tłumaczeniach wyszło Reaper. Na forach zazwyczaj siedzę z nickiem w skrócie "ROS" lecz dzięki naszemu modkowi R.I.P. dodałem do niego kropeczki i jest R.O.S. xd Tak powstał mój nick.
 
Creating. : Ja często miałem problemy z wymyśleniem swojego nicku, ale podobnym systemem uzyskałem właśnie swój. Porozmawiajmy teraz o płci pieknej, co najbardziej cenisz w dziewczynach? Masz swoją księżniczke czy dalej czekasz?
 
Gwynbleidd : 
Dziewczyny, hmmm, co tu mówić, ciężko teraz o porządną kobiete, bo to paznokcie za długie żeby coś ugotować, a to nie chce się jej bo przecież mogę sobie zrobić parówki albo zupke "chińską". Ideał kobiety u mnie jest jeden - Naturalność, pracowitość i wierność.
 
Creating. : Dobrze, to już niestety koniec naszego wywiadu. Dziękuje Ci serdecznie za poświęcony mi czas, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
 
Gwynbleidd : Pozdrawiam rodziców, dzięki za wywiad. 
  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety krótki, ale podstawowe informacje są zawarte + dowiedzieliśmy się coś bynajmniej trochę o , oczywiście "+" na zachętę, oby więcej było zapału do pracy.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mi wywiad się podoba ale następnym razem zrób z 3-4 pytania dodatkowe o sieć, ludzi czy też jak wywiązuje się ze swoich obowiązków. :)

Plusik leci jak najbardziej i oby tak dalej! ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko niby okej, ale krótko trochę. Gdzie nie gdzie znalazłam błędy interpunkcyjne, ale jak na pierwszy wywiad jest dobrze, czekam na następny w twoim wykonaniu :) Oczywiście"+". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki wywiad, parę literówek, błędów interpunkcyjnych. Od siebie dodam, że redaktor winien od razu poprawiać błędy osoby odpowiadającej, tak wygląda to wtedy estetyczniej. Aczkolwiek sądzę, że z czasem będzie lepiej i lepiej, plusik na zachętę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.