Skocz do zawartości

#175 Pytanie na Dziś


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

59af00d637523_Pomaraczowy.png.b831755cb7

Jaki film ostatnio oglądałeś/łaś, który zrobił na Tobie pozytywne wrażenie? :)

Możesz go trochę opisać.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azyl - historia rodziny Żabińskich, zajmujących się warszawskim zoo, którzy w czasie wojny ratowali żydowskie dzieci. Film bez wydumanego patosu, pokazujący prawdę taką, jaka była, a nie taką, jaką obecnie wiele osób, czy mediów próbuje kreować...

  • Super! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz - Historia 15 letniego chłopaka, który zakochochuje się w 18 letniej dziewczynie. Jest ona dla niego tak wyjątkowa ,że nie chce zadnej innej i próbuje zdobyć jej względy, pozniej mu sie udaje :P

Jak zwykle Romantyki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bach, ratowali tych żydów tylko po to żeby w ich kraju uczyli, że Polacy byli współwinni Holokaustowi, tak jak to gdzieś przeczytałem... "Historia się z nas śmieje".

Ja osobiście ostatnio widziałem film "Cudowny chłopak"- historia małego chłopca który po serii operacji która doprowadza jego twarz do stanu używalnego ale wciąż pozostawia ją mocno zniekształconą, musi wreszcie wyjść z domu i stawić czoła światu.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Kobiety mafii, jak to @Sylwia powiedziala.. Zoboczony film. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Było ich trochę, Park Jurajski, Jumanji, Grey, Wolverine... No masa! :) Polecam. ;) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.