Skocz do zawartości

zaxobuss


Włóczykij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick OSKARŻONEGO : zaxobuss
Steam ID / IP:STEAM_0:0:15431831/193.254.239.253

Nazwa serwera:dd2
Link do demka :
Rodzaj wspomagacza: on/off wh
Rozpiska dema:

 

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1606261328-de_dust2.dem.zip

12:52 - Przebiegł przez tą anarchię jak przez wybieg dla koni, akurat, gdy żaden ct jej nie obstawiał. Dla porównania w dwóch poprzednich rundach stało ich tam 3, więc analogicznie poszedł midem/na drugi BS

13:00 - Tego ct zagłusza awp strzelająca mu za dupą, więc nie ma szans go usłyszeć zza rogu. Model.

13:03 - Centra w model

 

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1606252128-de_dust2.dem.zip

 

1:57 - facet jeszcze nie wybiegł a ty już nawalasz w niego?

10:41 - dziwna reakcja na bramie, akurat na nadbiegającego CT

10:53 - dobre info, że robi plecy, poza tym, jego nie było słychać a już celowałeś

12:37 - wcelowanie w model za skrzynią

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<_<

takie akcje to lipa troche no bo w sumie jak wychylasz sie na długa odrazu to nie patrzysz na sciany w sumie tylko na długa centralnie juz gdy wbiegasz zostawie otworzony temat żeby nie było sapów czekam na veqa

elo



Rip - No nie mam pojecia o rozpisaniu dema wgl nie wiem heh

 

#Edit

Zmiana czcionki na mniejszą//R.I.P.

  • Lubię to! 1
16420505315316490137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam oglądać w zwolnionym tempie. 

 

1:57 - facet jeszcze nie wybiegł a ty już nawalasz w niego?  kozaku zobacz że tutaj w zwolnionym tempie widac reke ct jak ucieka, wiec poszla seryjka jakby się wracał przypadkiem ;) 

w raszcie słychac gunsy, słuchawki polecam i głośność poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam oglądać w zwolnionym tempie. 

 

1:57 - facet jeszcze nie wybiegł a ty już nawalasz w niego?  kozaku zobacz że tutaj w zwolnionym tempie widac reke ct jak ucieka, wiec poszla seryjka jakby się wracał przypadkiem ;) 

w raszcie słychac gunsy, słuchawki polecam i głośność poprawić.

A ja polecam oglądać normalnie. Dlaczego? Bo to jest tempo w jakim grasz na serwerze i liczy się pierwsza reakcja, jak również to, co zauważysz wtedy. Nie to co widać w spowolnieniu, przy kolejnym oglądaniu tego samego, gdy masz możliwość przyjrzenia się dokładniej. Wtedy tak, można dojrzeć więcej szczegółów, tutaj gdzieś ręka wystaje 2 cm, tam gdzieś lufa. Problem polega na tym, że w warunkach normalnej gry oko ludzkie nie wychwyci takich szczegółów

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra smiech na sali. Gram z nim u nas, gralem z nim na innych sieciach i Tylko Ty RIP widzisz cos dziwnego. TYLKO TY. Czym on Ci podpadł.. ? Nie jestes w UB team wiec Twoj głos jest mało ważny. Osobiscie uwazam ze nie nadajesz sie ani na Admina ani na goscia z UBteam jak równiez z blacklist.

 

co do Twojego smiesznego zdania ze "ct zaglusza mu awp za plecami" to jestes naprawde smieszny. NIGDY NIC MI NIC NIE ZAGLUSZA GDY GRAM W CS. Najwidoczniej nie masz podzielnej uwagi, masz zepsuty słuch albo nie wiem co jest z Toba nie tak. Nie pisze tego by Cie obrazić czy coś ale tak jak mowie nigdy nic mi nie zaglusza niczego wiec nie wiem co sie Tobie dzieje. Wiecej sie nie bede wypowiadał bo jesli Pan RIP wie lepiej to sie mu nie przegada. Dla mnie Pan jest Czysty i Wnosze o jego UB. Tyle w teamcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12:52 - Przebiegł przez tą anarchię jak przez wybieg dla koni, akurat, gdy żaden ct jej nie obstawiał. Dla porównania w dwóch poprzednich rundach stało ich tam 3, więc analogicznie poszedł midem/na drugi BS

 

ale to znaczy że jak chodze na drugi bs to jestem cziterem? bo nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12:52 - Przebiegł przez tą anarchię jak przez wybieg dla koni, akurat, gdy żaden ct jej nie obstawiał. Dla porównania w dwóch poprzednich rundach stało ich tam 3, więc analogicznie poszedł midem/na drugi BS

 

ale to znaczy że jak chodze na drugi bs to jestem cziterem? bo nie rozumiem.

Wyjaśnię to może inaczej. Pierwsza runda, gdy wszedłeś na serwer. Przy anarchii stoi 3 CT, ty idziesz midem, Druga runda, przy anarchii stoi 3 ct ty idziesz na B. Trzecia runda. Przy anarchii nie stoi nikt, a Ty wbiegasz na kosie jak do siebie. Przy logicznym założeniu, że anarchię zawsze obstawia co najmniej jeden CT, nie zależnie od jego ustawienia, nikt normalny nie przebiega przez anarchię na kosie, bo a) ktoś może stać zaraz za drzwiami i nie masz szans na reakcję,  B) ktoś może stać na wprost przy skrzyni, więc też nie masz szans zareagować, c) ktoś może stać za skrzynią przy wylocie, więc też nie zdążysz zareagować i d) CT może rzucić flashe/he i zraszować anarchię, więc też nie ma szans na reakcję. Takie zachowanie występuje tylko w dwóch przypadkach. Ktoś nie ogarnia gry i lata na pałę albo jest odpalony i doskonale wie, kiedy sobie może na coś takiego pozwolić. A biorąc pod uwagę to, jak Sanczo cię broni i wg jego relacji jak długo już grasz, obstawiam drugą opcję

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli nic od siebie nie wniose. Jak patrzyłem na jego gre to grał modelowo nawet sie z tym nie krył, gdy zrobiłem ss'y i wrzucił je na forum zdziwilem sie bardzo. Mało kiedy się myle co do dawanych przeze mnie ssow, tyle banow co dalem jest mi ciezko zliczyć a pomylilem się tylko raz. On gra modelowo, nie na słuch nie na pamięć, nawet gdy gracze stoją w nietypowych miejscach on o tym wie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omfg, muszę się wypowiedzieć gdy to czytam. Macie problem z ogarnięciem tego? Zgłoście go na Blacklisted albo na Anticheat jeżeli wy nie możecie tego ogarnąć, tam są osoby z kilkuletnim doświadczeniem. Mogę dostać warna, ale jak to czytałem to mnie oczy bolały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, decyzję zostawiam tym, do których należy ocena demek. Chociaż nie liczę zainteresowanie dzejdiego, bo po pierwszym poście, widać jaki ma do tego stosunek.

Zamykam, żeby nie było spamu

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick OSKARŻONEGO : zaxobuss

Steam ID / IP:STEAM_0:0:15431831/193.254.239.253

Nazwa serwera:dd2

Link do demka :

Rodzaj wspomagacza: on/off wh

Rozpiska dema:

 

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1606261328-de_dust2.dem.zip

12:52 - Przebiegł przez tą anarchię jak przez wybieg dla koni, akurat, gdy żaden ct jej nie obstawiał. Dla porównania w dwóch poprzednich rundach stało ich tam 3, więc analogicznie poszedł midem/na drugi BS - tak, dziwna akcja... Raczej nikt tak nie wbiega na longa jak On. (-)

13:00 - Tego ct zagłusza awp strzelająca mu za dupą, więc nie ma szans go usłyszeć zza rogu. Model. - przecież On go słyszał... (+)

13:03 - Centra w model - Jedzie modelowo... (-)

 

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1606252128-de_dust2.dem.zip

 

1:57 - facet jeszcze nie wybiegł a ty już nawalasz w niego? - Nie miałeś prawa go słyszeć, bo granaty wszystko zagłuszały. (-)

10:41 - dziwna reakcja na bramie, akurat na nadbiegającego CT - Dziwnie przejechałeś tym celownikiem na bramę. (-)

10:53 - dobre info, że robi plecy, poza tym, jego nie było słychać a już celowałeś - info za przeproszeniem z dupy... Bs b nie był zajęty, więc to sprawdzenie pleców? Dodam, że słychać go nie było. (-)

12:37 - wcelowanie w model za skrzynią - tu mogło pójść info, że jest akurat za skrzynką i po prostu się wcelował, ale to też wyszedł idealnie wcelowany w model (+/-)

 

 

 

Ban zostaje. Clss.

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.