Skocz do zawartości

Skarga Radziu / Kot w Butach


Kapi0988

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:  Kapi0988

Nick Administratora:  Radziu / Kot w Butach

Powód Skargi: Niesłuszny ban na sb.

Dowody:  https://imgur.com/a/h0dUf Ban za "kurwa"? W dziale "Regulaminy", temacie "Regulamin Czatu" podpunkt 12 zatytułowany: "Zakaz notorycznego przeklinania." zezwala na użycie przekleństwa raz na jakiś czas. Ja osobiście na forum przeklinam bardzo rzadko, także moim zdaniem ban niesłuszny ^_^

 

:huh: @Kot w Butach Całokształt? Wgl jakie prowokacje? Bawi się w moderatora bo kiedyś dostał za to warna i się dopierdziela... Ból dupki do teraz? 

       Skoro nie chciałeś dopuścić do kupoburzy ( Nie chce używać brzydkiego słownictwa ^_^ ) to powinieneś chyba zbanować nas obu, albo w ogóle tylko upomnieć... 

       Poza tym czas jest nie ważny bo to skarga, a nie odwołanie i kara musiałem odczekać ^_^ 

 

     @Kot w Butach Ja o tych banach już coś wiem i o tym czy jest jak to ująłeś "miło i niepowtarzalnie", tiaaaa. 

  • Smutny 2
  • Haha 2

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ogólnie to dostałeś za całokształt nie tylko za to, ale także za prowokację @tivi  i ogólnie, coś było nie tak, wolałem dać tego bana niż czekać na guwnoburzę :D

Tak w ogóle jakby co to bana dostałeś do północy więc zanim sprawa się rozwiąże będziesz mógł znowu z nami pisać ^_^

 

@Yukine!  Moim skromnym zdaniem @tivi @_SpirytusiK_ nie zasłużyli na żadne kary, oczywiście mógłbym być dziecinny i dociekliwy i dać wam wszystkim po warnie, ale czy o to tu chodzi? Na maliver ma być miło i niepowtarzalnie i nie chodzi tu o rozdawanie warnów i banów, chyba że ktoś na to na prawdę zasłuży  @PRZ3MS0N

  • Lubię to! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

... Weźcie nie dawajcie banów/warnów od razu, pierw ostrzeżenie słowne później ew. warn/ban. Osoby, które udzielają się na czacie robiły gorsze rzeczy (nie będę pisał kto i co) i nikt z nich nie dostał żadnego bana czy też warna. Nie zawsze ban czy warn rozwiąże problem. 

 

 

//Cls.

  • Lubię to! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.