Skocz do zawartości

- ODBANOWANY - Odwołanie od bana


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KingConstantine

Steam id lub IP: 

Serwer: GO MOD 

Data bana: 07.03.2018 - 21.00

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na CS-Maliver.PL'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:2663542'
[AMXBans] Twoje IP: '195.117.84.71'
[AMXBans] ===============================================

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): https://mega.nz/#!gUkSVKBT!yG1UcApe7eHIKTMapT20TyIiuhZvI4e7v_CYG4dUXYM

Napisałem "dziwne, że jeszcze nie dostałem ss'ów" i nagle admin wszedł na specta, naprawdę incognito. Na przyszłość rób to trochę bardziej po cichu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzuć ssy które miałeś zrobione ...... Masz dwa razy te same ssy tylko nazwy zmieniłeś !!, te same CRC...  Inaczej nie będzie UB !!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja Ci kurwa poradzę? Skoro zmieniłem nazwy to powinna być inna data modyfikacji. Widzisz na SS, że miałem problemy z netem, ss'y dodałem wszystkie jakie miałem, skoro UB nie będzie to proszę o wyciąg z demka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Colorful14 napisał:

Co ja Ci kurwa poradzę? Widzisz na SS, że miałem problemy z netem, ss'y dodałem wszystkie jakie miałem, skoro UB nie będzie to proszę o wyciąg z demka.

 

Może troszkę kultury kim ty tu jesteś żeby tak się odzywać ..... Wracając do tematu czy problem z netem czy nie i tak powinno być inne CRC, Bo to bans robi ssy a nie twój internet, jeśli masz laga to bans czasem zrobi ssy z innej twojej akcji która była wcześniej i nie czaruj mi tu !!!.... więc nie możliwe żeby robiło ci ssy z tym samym CRC ciągle... Masz 24h na wstawienie wszystkich ssy inaczej Brak UB !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te Demko dokładnie ( z słuchawkami )  .... Nie widać żadnych wspomagaczy i faktycznie zlagowało cię pod czas robienia ssy ping skakał do 800 .....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.