Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Ponowne podanie na OP XD


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karol
Wiek: 11...
Nick: Truskawke ?
Link do banid:http://banid.pl/kto?to=0:0:44644714
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Starałem się wcześniej to i teraz nie odpuszczę! XD 
I jak najbardziej chcę pomóc w rozwoju serwerka i żeby grało więcej osób i przybywało nowych graczy :).
Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: AWP'ki xd
Dlaczego akurat tego serwera: Ostatnio znów zacząłem tam grać i podoba mi się tam :) Myślę że od nowa zacznę tam grę :) 
I będę jechał ludzi moją bm'ką :p
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: Nie, ale szybko się uczę ;)
Znajomość amxx i panelu (0-10): 3/4-10
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Oczywiście! Będę wpłaca tyle, ile będę mógł :)
Coś o sobie: Czeeeeść, jestem Karol mam 11 lat :) mieszkam na wsi Rogoźnica i chodzę tam do szkoły. Lubię sport, głównie piłkę nożną, i jeżdżę na treningi do klubu sportowego Huragan Międzyrzec Podlaski :) Poza tym jestem miłym, spokojnym, kulturalnym i szczerym gościem :)

 

 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

 

Dżizass, serio? Przez samą nazwę tematu, odbieram to podanie jako kpinę. Graj sobie lepiej w nogę w tym  KS, a opiekę zostaw innym. Jestem na nie.

Żeby nie było przypału to powodem jest wiek jak coś :X

  • Haha 1

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE: 

-wiek,

-wsparcie finansowe XDDDDD (nie oszukujmy się - "Oczywiście! Będę wpłacał tyle, ile będę mógł". Ty będziesz mógł, czy twoi rodzice?). Wątpię, żeby 11-latek miał stałe przychody (poza kieszonkowym) 

-brak doświadczenia 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie : 

- wiek

nawet mikrofonu nie możesz uzywać w tej grze XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ja Ci powiem szczerze ze pisales juz chyba z 10 rwzy podania i za kazdym razem ten sam powod.. Po prostu nikt nie zaufa 11 latkowi, przestan juz spamowac bo to sie robi nudne, jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

11 lat xD

Mutacja xD

Zero doświadczenia 

Jak 11 latek może być opiekunem serwera ?!

Jeszcze ci włosy na nogach nie rosną ,więc o czym my tu gadamy xD 

Myślę ,że jednak do tej rangi trzeba być dojrzałym i odpowiedzialnym. 

 

  • Lubię to! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak, wiek to tylko liczba, na pewno przebijesz niejednego dorosłego!! DAJCIE MU KURŁŁŁŁAAA SZANSE!!

żartowałem xd jestem na nie

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Haha 4
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i mlody, ale kazdy sie gdzies czegos musi nauczyc. Nie mieliscie sytuacji, ze po szkole szukacie pracy, a wszedzie wymagaja juz jakiegos doswiadczenia?
Mysle, ze gdyby chlopaka czegos nauczyc i powiedziec co i jak to w przyszlosci moze nie jednego przebic umiejetnosciami i zachowaniem.
Jestem na Tak, bo widac, ze chce cos porobic dla sieci.
Jesli bedzie taka potrzeba to moge mu pomoc i podzielic sie swoim doswiadczeniem, a co wazniejsze to reszta opiekunow i adminow tez powinna sie do tego przyczynic, bo pamietajcie Panie i Panowie, ze jestesmy co raz starsi i ktos musi nas w koncu zastapic :)

  • Lubię to! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Who Cares? tak, młody. Za młody. 

Możemy mieć taką sytuację, ale 11 lat opiekun? Jeszcze te 13 jestem w stanie zrozumieć, ale 11 letni opiekun? Serwer będzie wyśmiewany w niebogłosy... 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie..dajcie spokój xDDD 

 

Powodu chyba nie muszę podawać, wszystkie są już wyżej wymienione. :1f602:

3560832.jpg.ff6565bab6627f5a58a77023f9105810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wydaję mi się żeby ten serwer potrzebował jakiegoś dodatkowego opiekuna, bo nie ma wobec niego żadnych zastrzeżeń ani dodatkowych propozycji, więc jedyne co mógłbyś do niego wnieść to pieniądze i wtedy by się zapewne pojawiły opinie, że dostałeś rangę, bo rzucasz kasą.
Na serwerze w przeciągu ostatnich 30 dni zagrałeś 80! minut, więc podanie pisane tak jak wszystkie inne, bez żadnego przygotowania.
 

 

sl6Lp8l.png

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.