Skocz do zawartości

Wywiad z LiaMa


Klaudia*-*

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! Dzisiaj przeprowadziłam próbny wywiad z @LiaMa ogólnie jest to mój pierwszy wywiad ale obiecuje się poprawić! Zapraszam do przeczytania.

                                                                                           KKlaudia               L - LiaMa

 

 

 

K-Witam gracza, Może na początek opowiesz nam coś o sobie? 
L-Również witam. Jestem Karol, mam 11 lat i interesuję się piłką nożną i komputerami :)
Pochodzę z okolic Białej Podlaskiej i chodzę do klubu sportowego Huragan Międzyrzec Podlaski :)
K-Mówisz że interesujesz się komputerami mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?
L-Lubię naprawiać mój komputer jak się psuje i rozkładać go na części :d
K-Powiedz nam interesujesz się jakimiś grami oprócz cs'a?
L-CS GO, GTA, lol, i metinek :)
K-Jak zaczęła się twoja historia z Cs-Maliver?
L-Odszedłem z innego forum (niektórzy wiedzą dlaczego) i szukałem jakiegoś fajnego serwerka i znalazłem AWP :)Potem tak wyszło że się zarejestrowałem i oto jestem ;)
K-Wspominałeś że interesujesz się piłką nożną planujesz swoją przyszłość w tym kierunku?
L-Myślę że nie, chciałbym być jakimś informatykiem ale nie pogardzę karierą piłkarza
K-Może zboczymy trochę z tego tematu :P Jaki gatunek muzyki preferujesz hip-hop czy bardziej jakiś rock?
L-Meh, coś takiego jak Jestem Marynarzem RETO, Bossman,Lub Grubson ;)
K-Ooo Grubson moje klimaty :P Masz/Miałeś ulubioną bajkę jak byłeś mały lub została ci ona do teraz?
L-Huhu ja dalej jestem mały :dKiedyś oglądałem bardzo dużo Pingwinów z Madagaskaru i SpongeBoba, niestety, nie ma nowych odcinków pingwinów chyba że Madagaskar, ale to nie to samo :)SpongeBoba są nowe odcinki i kolejne sezony ale już bardzo mało go oglądam :)  A ogólnie to lubię oglądać teraz Niesamowity Świat Gumballa XDD
 K-Jesteś młody ale może jakaś miłość już się wkradła hmm? 
L-W wieku 8 lat miałem straszny dramat miłosny XDD
Nie będę zdradzał szczegółów :d Ale jak jest chętna dziewczyna do 13 lat to zapraszam na pw dam na mnie namiary :<3 XDDD

K-Haha :) Jaki serwer według ciebie jest najlepszy na Maliver?
L-Wszystkie są najlepsze na świecie! <3
K-Okej już ostatnie, Gdybyś mógł to co byś zmienił w naszej sieci?
L-Na pewno więcej serwerów, ale więcej serwerów=więcej użytkowników=więcej ludzi do ogarniania czyli więcej modów J@ i Administratorów :)

* przepraszam za brak "," ale mam z tym trudności w języku polskim :P Lepiej mi idzie po niemiecku >//<*

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.